Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 26.05.2023

România Liga I - Finala
Craiova 1948
5:4
Pen
Voluntari
la TV
Serie A
Sampdoria
2:2
Sassuolo
la TV
Primeira Liga
Rio Ave
2:2
Famalicao
Vizela
1:2
Sporting CP
Segunda División
Real Zaragoza
1:1
Tenerife
la TV
Cupa Libertadores
Patronato
0:2
Club Olimpia
The Strongest
1:0
Fluminense
Metropolitanos
1:2
Internacional
Sporting Cristal
1:1
River Plate
Netherlands play-off - Sferturi de finală
Almere City
3:1
DOE
FC Eindhoven
PlayoffWorld Cup U20
Tunisia U20
6:0
Irak U20
la TV
Honduras U20
3:2
Coreea de Sud U20
la TV
Slovakia U20
0:2
S.U.A. U20
la TV
Ecuador U20
9:0
Fiji U20
la TV
Copa Sudamericana
Tacuary
0:4
Estudiantes
Danubio
0:2
Club Guarani
Estudiantes de Mérida
1:5
Palestino
Oriente Petrolero
0:4
Red Bull Bragantino
Huracan
2:2
Emelec
Cesar Vallejo
2:3
Botafogo
Ligue 2
Sochaux
0:1
Metz
Dijon
1:1
FC Paris
Quevilly
1:3
Amiens
Caen
2:2
Saint-Etienne
Valenciennes
1:0
Grenoble Foot 38
Rodez
2:3
Pau
Bastia
1:1
Le Havre
Laval
2:0
Nimes
Guingamp
2:0
Chamois Niortais
Annecy
1:0
Bordeaux
Prva HNL
NK Varazdin
0:0
Lokomotiva Zagreb
Superliga Daneză
Odense
2:1
Horsens
Prima Ligă - Finala
Slovan Liberec
2:3
Hradec Kralove
Italia play-offs - Sferturi de finală
Sudtirol
1:0
Reggina
Nemzeti Bajnokság I
Kecskemti
1:0
Kisvárda F.C.
Zalaegerszeg
1:1
Paks
Scoția play-offs - 1/2 Finals
Ayr Utd
0:5
Partick Thistle
Veikkausliiga
Honka
0:1
KooTeePee
Lahti
1:2
AC Oulu
Inter Turku
3:0
Haka
SJK
1:0
KuPS
VPS
0:2
Ilves
Liga Irlandei
Bohemians
0:0
Shelbourne
St Patricks Athletic
2:1
Dundalk
Drogheda United
3:1
UCD
Cork City
1:0
Shamrock Rovers
Prima Ligă Bielorusă
Gomel
2:0
Smorgon
Shakhter Soligorsk
7:3
Belshina Bobruisk
First Division
Bray Wanderers
2:2
Cobh Ramblers
Treaty United
0:3
Finn Harps
Galway United
3:1
Athlone Town
Kerry
0:6
Wexford
Prima Divizie Daneză
Fremad Amager
4:3
Nykobing
Hobro
0:2
Koge
Fredericia
4:0
Hillerød Fodbold
Superettan
Osters
2:1
Landskrona Bols
AFC Eskilstuna
0:0
GAIS Goteborg
Ykkonen
KaPa
0:2
HIFK Helsinki
Turcia play-offs - Sferturi de finală
BB Bodrumspor
3:1
Goztepe
Sakaryaspor
0:1
DOE
Eyupspor
Challenge Cup play-offs - Finala
MSK Zilina
3:1
Ruzomberok
FC ViOn Zlate Moravce
3:0
Tatran Presov
Armenian Premier League
Fc Van
3:0
Shirak
Bkma
1:1
Pyunik Yerevan
Bulgaria B PFG
Montana
0:1
Dobrudzha
Vitosha Bistritsa
1:0
Ludogorets II
Botev Plovdiv II
1:3
Krumovgrad
Belasitsa Petrich
2:3
Sozopol
CSKA 1948 II
2:0
Dunav Ruse
Etar Veliko Tarnovo
3:0
Spartak Pleven
Strumska Slava
1:0
Litex
Minyor Pernik
2:0
Maritsa Plovdiv
Virslīga
BFC Daugavpils
5:2
Jelgava
Rigas FS
0:0
Riga
1st Deild
Vestri
0:2
Grindavik
Fjolnir
6:0
Thor Akureyri
Leiknir R.
2:3
Akraness
Kórdrengir
amâ
Selfoss
Njardvik
3:1
Throttur Reykjavik
Afturelding
5:2
Grotta
Aegir
1:3
Selfoss
Bulgaria play-offs
Levski Sofia
2:1
Cherno More Varna
Cipru play-offs
Nea Salamis
3:2
Olympiakos Nicosia
Liga Națională de Fotbal a Rusiei
Alania Vladikavkaz
3:1
Baltika Bfu Kaliningrad
Daneză Play-offs
Djursland
0:2
Nørresundby
Kolding IF
1:0
Thisted FC
Championnat National
CS Sedan
0:3
FC Villefranche
Avranches
2:1
Cholet
Red Star FC 93
2:0
Stade Briochin
Paris 13 Atletico
2:3
Chateauroux
Le Puy
2:2
Bastia-Borgo
Le Mans
2:3
Dunkerque
Bourg en Bresse Peronnas
3:3
Nancy
Martigues
4:3
Versailles
Orleans
1:2
Concarneau
Primera B PB Apertura Columbia
Cucuta
1:1
Valledupar
Patriotas
0:0
Cortulua
Bulgarai Play-offs sta
FC Hebar Pazardzhik
3:1
Septemvri Sofia
Liga MX - Finala
UANL Tigres
0:0
Guadalajara
LigaPro
Feirense
4:1
Torreense
Erste Liga
SV Horn
0:2
FC Dornbirn 1913
Lafnitz
3:1
Kapfenberger SV
Sturm Graz 2
4:2
Liefering
Austria Wien II
0:0
Admira Wacker
Grazer AK
3:0
Amstetten
Vorwärts Steyr
1:0
First Vienna
Floridsdorfer AC
2:1
SKN St. Polten
Rapid Wien II
0:1
FC Blau-Weiss Linz
2 NHL
Hrvatski Dragovoljac
0:2
BSK Bijelo Brdo
Liga 1 Movistar - Apertura Peru
Academia Cantolao
1:1
Deportivo Garcilaso
Premier League Egipt
El Geish
0:2
Al Ahly
I liga Polonia
Sandecja Nowy Sacz
0:3
Podbeskidzie
Arka Gdynia
1:1
LKS Lodz
A Lyga Lituania
Suduva Marijampole
1:0
FC Džiugas Telšiai
Greece Super League 2 North
PAOK B
0:3
AEP Iraklis 1908 PAE
First League Relegation group
Chernigov
0:2
Prikarpatye
Hirnyk-Sport Komsomolsk
1:0
FSC Mariupol
Skoruk
0:0
Bukovina Chernivtsi
U17 Uefa 2022 Championship Women - Finala
Spain U17 (W)
2:3
France U17 (W)
Regionalliga Bayern
Schweinfurt
2:1
Unterhaching
TSV Buchbach
1:4
Viktoria Aschaffenburg
Regionalliga Nord
Holstein Kiel II
3:5
FC St. Pauli II
Regionalliga Southwest
Mainz 05 II
0:1
VfB Stuttgart II
Primera B Nacional Zona A
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2:1
Agropecuario
S.League
Albirex Niigata Singapore
6:2
Balestier Khalsa
Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
2:1
Al-Fahaheel
Sweden Division 1 Soedra
Ängelholms FF
0:2
Lunds BK
Torns IF
1:1
BK Olympic
Poland II liga
Gornik Polkowice
2:0
Polonia Warszawa
Iceland 2. Deild
IR Reykjavik
7:0
Vikingur Olafsvik
Uzbekistan Super League
Qizilqum Zarafshon
1:1
Neftchi Fergana
FC AGMK
3:1
Buxoro
Ghana Premier League
Medeama
2:1
King Faisal Babes
Costa Rica Primera Division Clausura - Finala
Alajuelense
1:0
Deportivo Saprissa
Armenian First League
FC Mika
1:1
West Armenia
V.League 1
Binh Dinh
1:1
Nam Dinh
Hai Phong
2:1
Sanna Khánh Hòa
Cong n Nhan Dan
2:1
Song Lam Nghe An
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..