Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 25.05.2023

Premier League
Manchester United
4:1
Chelsea
la TV
La Liga
Mallorca
1:0
Valencia
la TV
Osasuna
2:0
Athletic Bilbao
la TV
Cupa Libertadores
Cerro Porteno
0:3
Palmeiras
Liverpool Montevideo
1:0
Independiente del Valle
Deportivo Pereira
1:0
Boca Juniors
Argentinos Juniors
0:0
Corinthians
Nublense
1:1
Flamengo
Melgar
0:1
Atletico Nacional
PlayoffWorld Cup U20
Dominican Republic U20
0:20
Brazilia U20
Colombia U20
2:1
Japonia U20
Uruguay U20
2:3
Anglia U20
la TV
Franța U18
1:2
Gambia U20
la TV
Copa Sudamericana
Fortaleza
3:2
San Lorenzo
Audax Italiano
2:1
Santos
Tigre
0:0
Deportes Tolima
Blooming
2:3
Newells Old Boys
Premier Liga
FC Mynai
0:0
Rukh Lviv
Ingulets
0:0
Metalist 1925 Kharkiv
FK Lviv
0:1
Chornomorets Odesa
Kryvbas
2:0
Metalist Kharkiv
Italia play-offs - Finala
Cosenza Calcio
1:0
Brescia
Superliga Elvețiană
Servette FC
3:3
Basel
FC Lugano
2:0
Young Boys
Grasshopper
2:2
St Gallen
Winterthur
0:2
Zurich
Sion
1:2
Luzern
Allsvenskan
Degerfors
2:2
Hammarby
Cupa Turciei - 1/2 Finals
Ankaragucu
2:2
DOE
Istanbul Basaksehir
Brazilia Serie B
Juventude
3:0
Atletico GO
Vila Nova
1:0
Ituano
Vitoria
1:0
CRB
Londrina
1:3
Ceara
Guaraní
3:3
Chapecoense AF
Sampaio Correa
0:0
Ponte Preta
Criciuma
1:0
Sport Club do Recife
Ykkonen
Mikkelin Palloilijat
2:0
SJK Akatemia
Turcia play-offs - Optimi de finală
Hekimoğlu Trabzon
5:4
Pen
Van Spor
İskenderun FK
4:2
Pen
Ankara Demirspor
Amedspor
0:1
24 Erzincanspor
Esenler Erokspor
4:2
Ankaraspor
Cupa Norvegiei
Staal Jorpeland
1:2
Haugesund
Nardo
0:1
Slovenia play-offs - Finala
Aluminij
3:1
HIT Gorica
Serbian Cup - Finala
Steaua Roșie Belgrad
2:1
Cukaricki
Armenian Premier League
Lernayin Artsakh
0:3
Ararat Yerevan
Bulgaria B PFG
Sportist Svoge
0:1
Yantra 2019 Gabrovo
Úrvalsdeild
Akureyri
0:4
Vikingur Reykjavik
Breidablik
1:0
Valur
Muntenegru League One
Mornar Bar
0:1
Buducnost Podgorica
Arsenal Tivat
0:1
Sutjeska
Jedinstvo Bijelo Polje
3:4
Rudar Pljevlja
Petrovac
4:1
Iskra Danilovgrad
FK Jezero
2:1
Decic
Muntenegru League Two
KOM
3:1
FC Podgorica
Bokelj
2:1
Igalo
FK Otrant-Olympic
3:3
Zeta
Mladost Donja Gorica
2:4
Grbalj
Primera B PB Apertura Columbia
Llaneros
2:1
Fortaleza FC
Real Cartagena
1:1
Quindio
Bulgarai Play-offs sta
Beroe
1:1
Spartak Varna
USL Championship
Louisville City FC
1:2
FC Tulsa
U.S. Open Cup - Optimi de finală
Pittsburgh Riverhounds
1:0
Columbus Crew
Birmingham Legion
1:0
Charlotte FC
Austin FC
0:2
Chicago Fire
Colorado Rapids
0:1
Real Salt Lake
Segunda Divisin Peru
Alianza Universidad
0:1
Deportivo LLacubamba
Comerciantes FC
1:0
Santos de Nasca
Molinos El Pirata
2:0
Ayacucho Fc
Segunda Division - Central Oriental
Dynamo De Puerto La Cruz
3:3
Academia Anzoategui
Maritimo
0:1
Petare
Fundación AIFI
0:0
Bolivar Sport Club
Segunda Division - Occidental
Trujillanos
1:0
Academia Rey
Yaracuyanos
0:0
Heroes De Falcon
Urena
1:1
Real Frontera
Atletico El Vigia
0:0
TFC Maracaibo
Kuwait Premier League
Kazma
3:1
Al Salmiyah
Al-Qadsia
0:4
Al Kuwait
Canadian Premier League - 1/2 Finals
Forge FC
0:3
Montreal Impact
Pacific Fc
0:3
Vancouver Whitecaps
Esiliiga
Flora Tallinn II
2:1
Elva
FCI Levadia II
1:2
Tallinn Jk Legion
FC Nomme United
4:2
Paide Lm II
Albania Superliga
Teuta Durrës
1:0
KF Egnatia
Kukesi
0:0
KF Erzeni
KF Vllaznia
1:1
KF Laçi
Kastrioti
1:4
Partizani
KF Tirana
2:2
Bylis
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
3:3
Greenville Triumph Sc
Cup Iran - 1/2 Finals
Havadar SC
1:3
Persepolis
Usa National Independent Soccer Association
Chattanooga
2:0
Albion San Diego
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..