Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 06.12.2023

Kupa
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
13:00
24 Erzincanspor
Bandirmaspor
13:00
Somaspor
Kasimpasa A.Ş.
13:00
Kırşehir Belediyespor
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
13:00
Menemen Belediye
Sakaryaspor
14:00
Ankaraspor
Altay
14:00
Kirklarelispor
Eyüpspor
14:00
Ankara Demirspor
Umraniyespor
14:00
Cankaya
Boluspor
14:00
Amedspor
Goztepe A.Ş.
14:00
Hekimoğlu Trabzon
Adanaspor A.Ş.
14:00
Esenler Erokspor
Genclerbirligi
14:00
Bornova 1877
Atiker Konyaspor
15:00
Beyoğlu Yeni Çarşı FK
Hatayspor
17:00
Duzcespor
Kayserispor
19:00
Van Spor
Trabzonspor A.Ş.
21:00
Yeni Çorumspor
Premier Lig
Fulham
22:30
Nottingham Forest
Brighton
22:30
Brentford
Sheffield United
22:30
Liverpool
Crystal Palace
22:30
AFC Bournemouth
Aston Villa
23:15
Manchester City
Manchester United
23:15
Chelsea
UEFA Avrupa Ligi
Villarreal
23:00
Maccabi Haifa
Almanya Kupası - Son 16 turu
Bayer Leverkusen
20:00
SC Paderborn 07
Saarbrucken
20:00
Eintracht Frankfurt
Hertha Berlin
22:45
Hamburger SV
VfB Stuttgart
22:45
Borussia Dortmund
İspanya Kupası
Barbastro
14:00
Almeria
Antequera CF
14:00
Huesca
Deportivo La Coruna
14:00
Tenerife
Alcorcon
14:00
F.C. Cartagena
Yeclano Deportivo
14:00
Rayo Vallecano
Unionistas de Salamanca
18:00
Sporting Gijon
CD Arenteiro
18:00
Burgos
Terrassa
18:00
Alaves
CE Andratx
18:00
Real Sociedad
Malaga
19:00
CD Eldense
Valle Egues
21:00
Mallorca
Villanovense
21:00
Betis
Lugo
21:00
Mirandes
Levante
21:00
SD Amorebieta
Atletico Astorga FC
23:00
Sevilla
Tudelano
23:00
Las Palmas
Ligue 1
Marsilya
23:00
Lyon
İtalya Kupası - Son 16 turu
Fiorentina
23:00
Parma
AFC Şampiyonlar Lig
Wuhan Three Towns
15:00
Pohang Steelers
Hanoi
15:00
Urawa Red Diamonds
Süper Lig
Young Boys
22:30
FC Stade Lausanne-Ouchy
FC Lugano
22:30
Basel
Ligue 2
Annecy
21:00
Caen
Premiership
St Johnstone
22:45
St Mirren
Aberdeen
22:45
Kilmarnock
Celtic
22:45
Hibernian
Hearts
23:00
Rangers
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
21:30
Ferencvaros
Belgian Cup - Son 16 turu
Royal Knokke
22:00
OH Leuven
Oostende
22:00
Genk
Antwerp
22:30
Charleroi
St.Truiden
22:30
Gent
Club Brugge
22:45
Zulte-Waregem
Çek Ligi
Mlada Boleslav
19:00
Plzen
Kupa
Hradec Kralove
20:00
Slavia Praha
Kupa - Son 16 turu
FC Hebar Pazardzhik
15:30
Levski Sofia
Ludogorets
18:30
Lokomotiv Plovdiv
Cupa - Son 16 turu
Larisa
16:30
Atromitos Athinon
OFI
18:30
Kifisia
Kupa - Son 16 turu
Stal Mielec
17:00
Widzew Lodz
Rakow Czestochowa
20:00
Cracovia Krakow
Korona Kielce
23:00
Legia Warszawa
First Amateur Division
Heist
22:30
Gent U23
Romanya Kupası
FC Zalău
15:00
Bihor Oradea
Botosani
20:00
Universitatea Cluj
Rapid Bucuresti
20:00
CFR Cluj
FCM Alexandria
20:00
Steaua București
Lig Kupası
Estoril
21:00
FC Porto
Slovenian 1st SNL
Aluminij
17:00
NK Domzale
Luka Koper
19:30
Maribor
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin
Gönder
Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva
20:45
Bnei Sakhnin
Maccabi Petah Tikva
Gönder
Hapoel Petah Tikva
Beitar Jerusalem
21:00
Hapoel Jerusalem
Maccabi Haifa
Gönder
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Tel Aviv
Gönder
Beitar Jerusalem
Erste Liga
Sturm Graz 2
20:30
Ried
Gürcistan Kupası - Finali
Saburtalo
18:00
Dinamo Batumi
Dostluk Maçları (W)
ABD (W)
04:00
Çin (W)
Kanada (W)
06:00
Avustralya (W)
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
FK Tuzla City
15:00
Siroki Brijeg
Premier Lig
El Gouna FC
17:00
Pyramids FC
FC Masr
17:00
Al Ahly
Al Mokawloon
20:00
El Dakhleya
Football Legue Kupasi
Reading
22:00
Charlton Athletic
Wigan Athletic
22:00
Stockport
Premier League
AmaZulu
20:30
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
20:30
Chippa United
Taiwan Premier League
Taipower
10:00
Tatung F.C.
Tainan City
10:00
Taichung Futuro
Ming Chuan
13:00
Hang Yuen
Primera A Playoff Group A
Millonarios
00:00
Atletico Nacional
Independiente Medellin
00:00
America de Cali
Primera A Playoff Group B
Junior
00:00
Deportes Tolima
Rionegro
00:00
Deportivo Cali
Fas GNF 1
AC Casablanca
20:00
Mouloudia Oujda
North Macedonia 1.Lig
Sileks
15:00
Vardar Skopje
Süper Lig
Fk Dubocica
18:00
Radnicki Beograd
Indian Super League
Mohun Bagan
17:30
Odisha FC
Lega Pro 1 Grup B
Lucchese
18:15
Juventus U23
Olbia
20:00
Rimini
Coupe du Danemark - Çeyrek final
Nordsjaelland
20:00
AB Gladsaxe
Copenhagen
22:15
Silkeborg
Armenian Premier League
Alashkert
13:00
Pyunik Yerevan
Regionalliga Bayern
FC Nurnberg II
20:30
FC Bayern München II
Regionalliga Nord
VFB Phoenix Lubeck
20:00
Teutonia Ottensen
Kypello Kyprou
Omonia Aradippou
20:00
Ethnikos Achnas
Liga Concacaf - Finali
Alajuelense
07:00
Real Estelí
National League South
Bath City
22:45
Yeovil Town
Indian I-Legue
Rajasthan United
14:00
Inter Kashi
Shillong Lajong
16:30
Churchill Brothers
Singapur Kupasi - 1/2 Finals
Tampines
14:45
Lion City Sailors
Hougang United
14:45
DPMM
Bolivia Primera División
Aurora
03:00
Vaca Diez
Oriente Petrolero
03:00
Jorge Wilstermann
Guabir
03:00
Independiente Petrolero
Royal Pari FC
22:00
Universitario de Vinto
Highland League
Keith
23:00
Banks O' Dee
Strathspey Thistle
23:00
Wick Academy
Forres Mechanics
23:00
Huntly
Lossiemouth
23:00
Inverurie Loco Works
Kuwait Premier League
Al Salmiyah
18:45
Al-Fahaheel
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..