Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 06.12.2023

Cupa României
FC Zalău
14:00
Bihor Oradea
FC Botoşani
19:00
FC Universitatea Cluj
la TV
Rapid București
19:00
CFR Cluj
la TV
FCM Alexandria
19:00
Steaua București
la TV
Europa League
Villarreal
22:00
Maccabi Haifa
Premier League
Fulham
21:30
Nottingham Forest
Brighton
21:30
Brentford
la TV
Sheffield United
21:30
Liverpool
la TV
Crystal Palace
21:30
AFC Bournemouth
la TV
Aston Villa
22:15
Manchester City
la TV
Manchester United
22:15
Chelsea
la TV
Ligue 1
Marsilia
22:00
Lyon
Coppa Italia - Optimi de finală
Fiorentina
22:00
Parma
la TV
Cupa Germaniei - Optimi de finală
Bayer Leverkusen
19:00
SC Paderborn 07
Saarbrucken
19:00
Eintracht Frankfurt
Hertha Berlin
21:45
Hamburger SV
VfB Stuttgart
21:45
Borussia Dortmund
Copa del Rey
Barbastro
13:00
Almeria
Antequera CF
13:00
Huesca
Deportivo La Coruna
13:00
Tenerife
Alcorcon
13:00
F.C. Cartagena
Yeclano Deportivo
13:00
Rayo Vallecano
Unionistas de Salamanca
17:00
Sporting Gijon
CD Arenteiro
17:00
Burgos
Terrassa
17:00
Deportivo Alaves
CE Andratx
17:00
Real Sociedad
Malaga
18:00
CD Eldense
Valle Egues
20:00
Mallorca
Villanovense
20:00
Real Betis
Lugo
20:00
Mirandes
Levante
20:00
SD Amorebieta
Atletico Astorga FC
22:00
Sevilla
Tudelano
22:00
Las Palmas
Prima Ligă Scoțiană
St Johnstone
21:45
St Mirren
Aberdeen
21:45
Kilmarnock
Celtic
21:45
Hibernian
Hearts
22:00
Rangers
Belgian Cup - Optimi de finală
Royal Knokke
21:00
OH Leuven
Oostende
21:00
Genk
Antwerp
21:30
Sporting Charleroi
St.Truiden
21:30
Gent
Club Brugge
21:45
Zulte-Waregem
Ligue 2
Annecy
20:00
Caen
Prima Ligă
Mlada Boleslav
18:00
Plzen
Jablonec
18:00
Teplice
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
20:30
Ferencvaros
Cupa Danemarcei - Sferturi de finală
Nordsjaelland
19:00
AB Gladsaxe
FC Copenhaga
21:15
Silkeborg
Cupa Ligii Portugaliei
Estoril
20:00
FC Porto
Superliga Elvețiană
St Gallen
19:30
Yverdon
Young Boys
21:30
FC Stade Lausanne-Ouchy
FC Lugano
21:30
Basel
Cupa Greciei - Optimi de finală
Larisa
15:30
Atromitos Athinon
OFI
17:30
Kifisia
Cupa Turciei
Erzurum BB
12:00
24 Erzincanspor
Bandirmaspor
12:00
Somaspor
Kasimpasa
12:00
Kırşehir Belediyespor
BB Bodrumspor
12:00
Menemen Belediye
Sakaryaspor
13:00
Ankaraspor
Altay
13:00
Kirklarelispor
Eyupspor
13:00
Ankara Demirspor
Umraniyespor
13:00
Cankaya
Boluspor
13:00
Amedspor
Goztepe
13:00
Hekimoğlu Trabzon
Adanaspor
13:00
Esenler Erokspor
Genclerbirligi
13:00
Bornova 1877
Konyaspor
14:00
Beyoglu Yeni Carsi FK
Hatayspor
16:00
Duzcespor
Kayserispor
18:00
Van Spor
Trabzonspor
20:00
Yeni Çorumspor
Cupa Poloniei - Optimi de finală
Stal Mielec
16:00
Widzew Lodz
Rakow Czestochowa
19:00
Cracovia Krakow
Korona Kielce
22:00
Legia Warszawa
Cupa Cehiei
Hradec Kralove
19:00
Slavia Praha
Norvegia play-offs - Finala
Kristiansund BK
20:00
Valerenga
Serie C Grup B
Lucchese
17:15
Juventus U23
Olbia
19:00
Rimini
Liga Campionilor CAF
Wuhan Three Towns
14:00
Pohang Steelers
Hanoi
14:00
Urawa Red Diamonds
Armenian Premier League
Alashkert
12:00
Pyunik Yerevan
Slovenian 1st SNL
Aluminij
16:00
NK Domzale
Luka Koper
18:30
Maribor
Primera División
Liverpool Montevideo
22:00
River Plate Montevideo
Montevideo Wanderers
22:00
Penarol
Ligat ha Al Israel
Hapoel Beer Sheva
19:45
Bnei Sakhnin
Beitar Jerusalem
20:00
Hapoel Jerusalem
Cupa Bulgariei - Optimi de finală
FC Hebar Pazardzhik
14:30
Levski Sofia
Ludogorets
17:30
Lokomotiv Plovdiv
Premijer Liga
FK Tuzla City
14:00
Siroki Brijeg
First Amateur Division
Heist
21:30
Gent U23
Football League Trophy
Reading
21:00
Charlton Athletic
Wigan Athletic
21:00
Stockport
Maroc Botola
AC Casablanca
19:00
Mouloudia Oujda
Africa de Sud Premier League
AmaZulu
19:30
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
19:30
Chippa United
Erste Liga
Sturm Graz 2
19:30
Ried
Prima Ligă Macedonia de Nord
Sileks
14:00
Vardar Skopje
Belarus Premier League Playoff - Finala
FC Energetik-BGU Minsk
13:00
Vitebsk
Prva Liga
Fk Dubocica
17:00
Radnicki Beograd
Playoffs - Finala
Gimpo Citizen
12:00
Gangwon Fc
Busan IPark
12:00
Suwon FC
Super League India
Mohun Bagan
16:30
Odisha FC
Meci amical (W)
Statele Unite (W)
2:1
Chineză (W)
Canada (W)
1:0
Australia (W)
Georgia Erovnuli Liga - Finala
Samtredia
11:00
Gareji Sagarejo
Spaeri
15:00
Telavi
Georgian Cup - Finala
Saburtalo
17:00
Dinamo Batumi
Premier League Egipt
El Gouna FC
amâ
Pyramids FC
FC Masr
amâ
Al Ahly
Al Mokawloon
19:00
El Dakhleya
Cupa Ciprului
Omonia Aradippou
19:00
Ethnikos Achnas
National League South
Bath City
21:45
Yeovil Town
Regionalliga Bayern
FC Nurnberg II
amâ
Bayern Munchen II
Regionalliga Nord
VFB Phoenix Lubeck
amâ
Teutonia Ottensen
Bolivia Primera División
Aurora
3:0
Vaca Diez
Oriente Petrolero
3:0
Jorge Wilstermann
Guabir
2:0
Independiente Petrolero
Royal Pari FC
21:00
Universitario de Vinto
CONCACAF League - Finala
Alajuelense
1:1
Real Estelí
Kuwait Premier League
Al Salmiyah
17:45
Al-Fahaheel
India I-Legue
Shillong Lajong
10:30
Churchill Brothers
Rajasthan United
13:00
Inter Kashi
Singapore Cup - 1/2 Finals
Lion City Sailors
13:45
Tampines
DPMM
13:45
Hougang United
Taiwan Premier League
Taipower
09:00
Tatung F.C.
Tainan City
09:00
Taichung Futuro
Ming Chuan
12:00
Hang Yuen
Nigeria Premier League
Abia Warriors
17:00
Sporting Lagos
Kano Pillars
17:00
Akwa United
Niger Tornadoes FC
17:00
Remo Stars
Kwara United
17:00
Doma United
Sunshine Stars
17:00
Shooting Stars
Heartland
17:00
Bendel Insurance
Lobi Stars
17:00
Gombe United
Plateau United
17:00
Enugu Rangers
Highland League
Keith
22:00
Banks O' Dee
Strathspey Thistle
amâ
Wick Academy
Forres Mechanics
amâ
Huntly
Lossiemouth
amâ
Inverurie Loco Works
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..