Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 02.07.2022

Friendlies
Nice
09:00
Lausanne-Sport
Zurich
10:00
SC YF Juventus Zuerich
Winterthur
11:00
Schaffhausen
Sunderland
Post
Blyth Spartans
Sunderland
11:00
Gateshead
Fleetwood Town
11:00
Tranmere Rovers
Odense
12:00
Horsens
Lyngby
12:00
Nykobing
SC Paderborn 07
12:00
Ajax
Deinze
13:00
Union S.Gilloise
Feyenoord
13:00
Copenhagen
Leamington
13:00
Coventry City
VfL Wolfsburg
13:00
VfL Osnabruck
FSV Mainz 05
13:00
Wormatia Worms
Watford
13:00
Cambridge United
Rapid Wien
13:00
A. E. Kition Larnaca
Brondby
13:30
Aarhus
Linfield
13:30
St Mirren
Sturm Graz
14:00
Liefering
VfL Wolfsburg
14:00
Hannover 96
SC Freiburg
14:00
SV Elversberg
Peterhead
14:00
Dundee
Montrose
14:00
Arbroath
Club Brugge
14:30
Beerschot
Wolfsberger AC
14:30
Holstein Kiel
Red Bull Salzburg
14:30
Olympiakos Piraeus
PAOK
14:30
Groningen
Southport
15:00
Blackpool
Bamber Bridge
15:00
Preston North End
Luzern
15:00
FC Vaduz
Austria Lustenau
15:00
St Gallen
Lens
15:00
FC Paris
Hertha Berlin
15:00
Babelsberg 03
AZ Alkmaar
15:00
PEC Zwolle
First Vienna FC 1894
15:00
Austria Wien
Zurich
15:00
SCR Altach
Livingston
15:00
Morton
Kelty Hearts
15:00
Raith Rovers
Brora Rangers
15:00
Inverness Ct
Hamilton Academical
15:00
Queen Of The South
Gainsborough
15:00
Lincoln City
Alfreton Town
15:00
Sheffield Wednesday
Havant & Wville
15:00
Portsmouth
Hartberg
15:30
SKN St. Polten
Magdeburg
15:30
Union Berlin
Rapid Bucuresti
16:00
LASK Linz
Auxerre
16:00
Grenoble Foot 38
Sturm Graz
16:30
FC Blau-Weiss Linz
1899 Hoffenheim
16:30
Astoria Walldorf
Toulouse
17:00
Nimes
CSKA 1948
17:00
APOEL
Utrecht
17:00
Queens Park
Fenerbahce
17:30
Partizan Beograd
Servette FC
17:45
Neuchatel Xamax
Sion
18:00
Dynamo Kyiv
Go Ahead Eagles
18:00
NK Zagreb
Oxford City
18:30
Oxford United
Liga Profesional
Boca Juniors
01:30
Banfield
Tigre
19:30
Talleres Cordoba
Godoy Cruz
22:00
Colon Santa Fe
Velez Sarsfield
22:00
Atletico Tucuman
Airtricity League
Sligo Rovers
19:45
Shelbourne
Friendlies - women
Netherlands (W)
18:00
Finland (W)
Serie A
Fluminense
20:30
Corinthians
Juventude
20:30
Atlético Mineiro
Ceara
23:00
Internacional
Santos
23:00
Flamengo
Super League
Dalian Pro
11:30
Changchun Yatai
Shandong Luneng
12:30
Guangzhou R&F
Swedish cup
Torns IF
12:00
BK Olympic
Skiljebo SK
13:00
rebro Syrianska
FC Gute
13:00
IFK Haninge
Angered BK
13:00
Ljungskile SK
Hässleholms IF
15:00
Eskilsminne
Trosa-Vagnhärad SK
15:00
Nykopings Bis
Karlbergs BK
15:00
Vasalunds IF
Liga MX
Necaxa
01:00
Toluca
Mazatlán F.C.
03:05
Puebla
Guadalajara
23:00
Juarez
J. League
Tokyo
10:00
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
10:30
Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima
10:30
Jubilo Iwata
Kyoto Sanga
10:30
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
11:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
11:00
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
11:00
Urawa Red Diamonds
Shimizu
11:00
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
11:30
Vissel Kobe
Veikkausliiga
Honka
13:00
IFK Marieham
AC Oulu
15:00
VPS
HJK Helsinki
15:00
KuPS
Lahti
16:00
Inter Turku
Superettan
Ostersunds FK
14:00
Utsiktens
Dalkurd
14:00
Landskrona Bols
Osters
16:00
Skovde AIK
Meistriliga
Trans Narva
15:00
Paide Linnameeskond
Tallinn Jk Legion
17:30
Flora Tallinn
Parnu Vaprus
18:00
Tammeka Tartu
Primera
Palestino
20:00
Union Espanola
Universidad de Chile
22:30
Unión La Calera
Urvalsdeild
Vestmannaeyar IBV
17:00
Breidablik
Allsvenskan
AIK
14:00
Mjallby
Helsingborg
16:30
Kalmar
Eliteserien
Jerv
15:00
Haugesund
Odd Ballklubb
17:00
Bodo Glimt
S.League
Balestier Khalsa
10:30
Geylang
USL Championship
New York Red Bulls II
00:00
Pittsburgh Riverhounds
Colorado Springs Switchbacks
02:00
Sacramento Republic
Los Angeles Galaxy II
03:30
Oakland Roots
Virsliga
SK Super Nova
16:00
FC Auda
Division Profesional Clausura
Sol de America
00:15
Sportivo Ameliano
Cerro Porteno
22:00
Tacuary
V.League 1
Binh Dinh
12:00
Hoang Anh Gia Lai
Hai Phong
12:00
Sài Gòn
Ho Chi Minh City
13:15
Thanh Hóa
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
01:00
Charlotte Independens
Bulgarian Supercup
Ludogorets
Post
Levski Sofia
Liga 1 Movistar - Apertura
Deportivo Municipal
19:00
Cesar Vallejo
Cienciano
21:15
Universidad San Martin
Primera Division Second Stage Group A
Estudiantes de Mérida
00:15
Monogas
Deportivo Táchira
22:00
Mineros de Guayana
K League 2
Ansan Greeners
10:00
FC Anyang
Bucheon FC 1995
10:00
Daejon Citizen
Gimpo Citizen
12:00
Gwangju
K League 3
Gyeongju Khnp
09:00
Siheung Citizen
Cheonan City
11:00
Cheongju FC
Paju Citizen FC
11:00
Changwon City
Gimhae City
11:00
Mokpo City
Uruguay - Torneo Intermedio
Nacional De Football
00:00
Plaza Colonia
Albion FC
14:00
Montevideo City Torque
Liverpool Montevideo
19:00
Rentistas
Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
15:00
FC Locomotive Tbilisi
Sioni Bolnisi
15:00
Telavi
Serie B
Cruzeiro
01:30
Vila Nova
Brusque
01:30
Operário PR
Londrina
15:00
Centro Sportivo Alagoano
Ituano
20:00
Criciuma
Natutico Recife
22:30
Novorizontiono
Segunda Divisin
Fernando de la Mora
15:00
Sportivo Iteno
K League 1
Jeju United
10:00
FC Seoul
Sangju Sangmu
11:00
Jeonbuk
Pohang Steelers
11:00
Ulsan Hyundai
Seongnam
12:00
Gangwon Fc
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Riestra
18:10
Nueva Chicago
Almirante Brown
19:00
Estudiantes de Río Cuarto
Estudiantes B.A.
22:05
Agropecuario
All Boys
23:10
Quilmes
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Huracán Las Heras
19:30
Ciudad de Bolivar
Sol de Mayo
19:30
Independiente De Chivilcoy
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Crucero del Norte
19:30
Boca Unidos
Primera B
Deportes Iquique
01:30
Santiago Wanderers
Deportes Recoleta
01:30
Union San Felipe
Rangers de Talca
17:30
Fernandez Vial
Deportes Temuco
17:30
Deportes Santa Cruz
Premier League
Shakhter Karagandy
13:00
Aktobe
Atyrau
15:00
Taraz
A Lyga
FK Jonava
14:00
Suduva Marijampole
Banga Gargždai
16:00
FK Panevezys
FK Riteriai
18:00
Kauno Zalgiris
Premier
Rukh Brest
Post
FC Minsk
Belshina Bobruisk
15:00
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
17:00
Isloch
Ykkonen
PIF
15:00
PK-35 Vantaa
Pepo
15:00
Ekenas
SJK Akatemia
15:00
FF Jaro
Argentina - Division 3 Clausura
Dock Sud
16:05
San Miguel
Colegiales
17:00
J.J. de Urquiza
Deportivo Merlo
19:30
Canuelas
Defensores Unidos
19:30
Los Andes
Talleres Remedios
19:30
Comunicaciones
J2 League
Blaublitz Akita
06:00
Renofa Yamaguchi
Mito HollyHock
10:00
Yokohama FC
Grulla Morioka
10:00
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
10:00
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
10:00
Vegalta Sendai
Oita Trinita
11:00
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
11:00
Tokushima Vortis
Fagiano Okayama
11:00
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
11:00
Tochigi Sc
Thespakusatsu Gunma
11:30
Albirex Niigata
Egypt Cup - Semi-Finals
Al Ahly
20:00
Petrojet
Bolivia Primera División
Independiente Petrolero
00:30
Universitario de Vinto
Jorge Wilstermann
20:00
Atletico Palmaflor
Real Tomayapo
22:15
Royal Pari FC
Belarusian First League
Lida
13:00
Slonim-2017
Orsha
15:00
FC Ostrovets
Naftan
17:00
Volna Pinsk
Faroe Islands Premier League
B68 Toftir
15:00
HB Torshavn
07 Vestur
16:00
EB/Streymur
Vikingur Gota
19:00
B36 Torshavn
Serie C
Floresta
19:00
Altos
Manaus
21:00
Ferroviário
Confianca
22:00
Volta Redonda
Vitoria
23:00
Figueirense
Japan J3 League
Azul Claro Numazu
07:00
Gainare Tottori
Iwaki
08:30
Tegevajaro Miyazaki
Fujieda Myfc
09:00
Ehime Fc
Fukushima United
09:00
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
10:00
Kagoshima United
Sc Sagamihara
10:00
Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe
11:00
Matsumoto Yamaga
Iceland 2. Deild
Vikingur Olafsvik
14:00
Fjardabyggd Leiknir
Höttur Huginn
15:00
Njardvik
Reynir Sandgerði
15:00
KF Fjallabyggdar
Magni
17:00
Haukar
Malaysia Super League
Melaka United
14:00
Johor Darul Takzim
Jordan Pro League
Al Salt
16:00
Al Hussein Sc
Al Aqaba
19:30
Al-Faisaly
Nigeria Premier League
Dakkada Fc
16:00
Katsina United
Usa National Independent Soccer Association
Valley United FC
Post
Bay Cities FC
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..