Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 02.07.2022

S.League
Balestier Khalsa
17:30
Geylang
on TV
UEFA Euro U19 - Final
Israel U19
02:00
England U19
Liga Profesional
Central Córdoba
06:00
Argentinos Juniors
Boca Juniors
08:30
Banfield
Airtricity League
St Patricks Athletic
02:45
Drogheda United
Dundalk
02:45
UCD
Bohemians
02:45
Derry City
Finn Harps
03:00
Shamrock Rovers
Allsvenskan
Sundsvall
01:00
Malmo
AIK
21:00
Mjallby
Helsingborg
23:30
Kalmar
Ykkonen
Pepo
22:00
Ekenas
SJK Akatemia
22:00
FF Jaro
PIF
22:00
PK-35 Vantaa
USL Championship
New York Red Bulls II
07:00
Pittsburgh Riverhounds
Colorado Springs Switchbacks
09:00
Sacramento Republic
Los Angeles Galaxy II
10:30
Oakland Roots
Swedish cup
Torns IF
19:00
BK Olympic
Skiljebo SK
20:00
rebro Syrianska
FC Gute
20:00
IFK Haninge
Angered BK
20:00
Ljungskile SK
Hässleholms IF
22:00
Eskilsminne
Trosa-Vagnhärad SK
22:00
Nykopings Bis
Karlbergs BK
22:00
Vasalunds IF
1st Division
Bray Wanderers
02:45
Cork City
Wexford
02:45
Athlone Town
Cobh Ramblers
02:45
Treaty United
Galway United
02:45
Waterford F.C.
Argentina - Primera Nacional
Belgrano Cordoba
06:10
Almagro
Serie B
Chapecoense AF
06:00
Sampaio Correa
Cruzeiro
08:30
Vila Nova
Brusque
08:30
Operário PR
Londrina
22:00
Centro Sportivo Alagoano
Liga MX
Necaxa
08:00
Toluca
Mazatlán F.C.
10:05
Puebla
J. League
Tokyo
17:00
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
17:30
Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima
17:30
Jubilo Iwata
Kyoto Sanga
17:30
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
18:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
18:00
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
18:00
Urawa Red Diamonds
Shimizu
18:00
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
18:30
Vissel Kobe
Veikkausliiga
Honka
20:00
IFK Marieham
AC Oulu
22:00
VPS
HJK Helsinki
22:00
KuPS
Lahti
23:00
Inter Turku
Superettan
Ostersunds FK
21:00
Utsiktens
Dalkurd
21:00
Landskrona Bols
Osters
23:00
Skovde AIK
Super League
Dalian Pro
18:30
Changchun Yatai
Shandong Luneng
19:30
Guangzhou R&F
on TV
Friendlies
Gent
00:00
Hajduk Split
Rot Weiss Essen
01:00
Borussia Monchengladbach
Nizhny Novgorod
01:00
PFC Sochi
Hitchin
02:00
Luton Town
Tiverton
02:00
Exeter
France (W)
03:10
Vietnam (W)
Nice
16:00
Lausanne-Sport
Zurich
17:00
SC YF Juventus Zuerich
Winterthur
18:00
Schaffhausen
Sunderland
Post
Blyth Spartans
Sunderland
18:00
Gateshead
Fleetwood Town
18:00
Tranmere Rovers
Odense
19:00
Horsens
Lyngby
19:00
Nykobing
SC Paderborn 07
19:00
Ajax
Feyenoord
20:00
Copenhagen
Leamington
20:00
Coventry City
VfL Wolfsburg
20:00
VfL Osnabruck
FSV Mainz 05
20:00
Wormatia Worms
Watford
20:00
Cambridge United
Rapid Wien
20:00
A. E. Kition Larnaca
Deinze
20:00
Union S.Gilloise
Brondby
20:30
Aarhus
Linfield
20:30
St Mirren
Montrose
21:00
Arbroath
Sturm Graz
21:00
Liefering
VfL Wolfsburg
21:00
Hannover 96
SC Freiburg
21:00
SV Elversberg
Peterhead
21:00
Dundee
Club Brugge
21:30
Beerschot
Wolfsberger AC
21:30
Holstein Kiel
Red Bull Salzburg
21:30
Olympiakos Piraeus
PAOK
21:30
Groningen
First Vienna FC 1894
22:00
Austria Wien
Zurich
22:00
SCR Altach
Livingston
22:00
Morton
Kelty Hearts
22:00
Raith Rovers
Brora Rangers
22:00
Inverness Ct
Hamilton Academical
22:00
Queen Of The South
Gainsborough
22:00
Lincoln City
Alfreton Town
22:00
Sheffield Wednesday
Havant & Wville
22:00
Portsmouth
Southport
22:00
Blackpool
Bamber Bridge
22:00
Preston North End
Luzern
22:00
FC Vaduz
Austria Lustenau
22:00
St Gallen
Lens
22:00
FC Paris
Hertha Berlin
22:00
Babelsberg 03
AZ Alkmaar
22:00
PEC Zwolle
Hartberg
22:30
SKN St. Polten
Magdeburg
22:30
Union Berlin
Rapid Bucuresti
23:00
LASK Linz
Auxerre
23:00
Grenoble Foot 38
Sturm Graz
23:30
FC Blau-Weiss Linz
1899 Hoffenheim
23:30
Astoria Walldorf
Primera
Everton De Vina
06:00
Colo Colo
Urvalsdeild
KR Reykiavik
03:15
Vikingur Reykjavik
Eliteserien
Jerv
22:00
Haugesund
Virsliga
SK Super Nova
23:00
FC Auda
Division Profesional Clausura
Guairena
05:00
Club Nacional
Sol de America
07:15
Sportivo Ameliano
1st Deild
Grindavik
03:15
Selfoss
Fylkir
03:15
Afturelding
Kórdrengir
03:15
Grotta
Meistriliga
Trans Narva
22:00
Paide Linnameeskond
Bulgarian Supercup
Ludogorets
Post
Levski Sofia
Liga 1 Movistar - Apertura
Ayacucho Fc
04:30
Academia Cantolao
Primera Division Second Stage Group A
Deportivo Lara
05:00
Universidad Central de Venezuela
Estudiantes de Mérida
07:15
Monogas
Uruguay - Torneo Intermedio
Nacional De Football
07:00
Plaza Colonia
Albion FC
21:00
Montevideo City Torque
Segunda Divisin
Club Atlético 3 de Febrero
05:00
Deportivo Santaní
Fernando de la Mora
22:00
Sportivo Iteno
Premier
Slavia Mozyr
00:00
Shakhter Soligorsk
Rukh Brest
Post
FC Minsk
Belshina Bobruisk
22:00
Arsenal Dzerzhinsk
K League 1
Jeju United
17:00
FC Seoul
Sangju Sangmu
18:00
Jeonbuk
Pohang Steelers
18:00
Ulsan Hyundai
Seongnam
19:00
Gangwon Fc
Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
22:00
FC Locomotive Tbilisi
Sioni Bolnisi
22:00
Telavi
Premier League
Shakhter Karagandy
20:00
Aktobe
Atyrau
22:00
Taraz
A Lyga
Zalgiris Vilnius
00:00
Hegelmann Litauen
FK Jonava
21:00
Suduva Marijampole
Banga Gargždai
23:00
FK Panevezys
Bolivia Primera División
Real Santa Cruz
03:00
Universitario de Sucre
Independiente Petrolero
07:30
Universitario de Vinto
Faroe Islands Premier League
B68 Toftir
22:00
HB Torshavn
07 Vestur
23:00
EB/Streymur
K League 2
Ansan Greeners
17:00
FC Anyang
Bucheon FC 1995
17:00
Daejon Citizen
Gimpo Citizen
19:00
Gwangju
Belarusian First League
Lida
20:00
Slonim-2017
Orsha
22:00
FC Ostrovets
K League 3
Gyeongju Khnp
16:00
Siheung Citizen
Cheonan City
18:00
Cheongju FC
Paju Citizen FC
18:00
Changwon City
Gimhae City
18:00
Mokpo City
V.League 1
Binh Dinh
19:00
Hoang Anh Gia Lai
Hai Phong
19:00
Sài Gòn
Ho Chi Minh City
20:15
Thanh Hóa
Argentina - Division 3 Clausura
Acassuso
02:30
Argentino de Quilmes
Dock Sud
23:05
San Miguel
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
08:00
Charlotte Independens
Egypt Cup - Round of 16
Al Mokawloon
02:00
El Gouna FC
J2 League
Blaublitz Akita
13:00
Renofa Yamaguchi
Mito HollyHock
17:00
Yokohama FC
Grulla Morioka
17:00
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
17:00
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
17:00
Vegalta Sendai
Oita Trinita
18:00
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
18:00
Tokushima Vortis
Fagiano Okayama
18:00
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
18:00
Tochigi Sc
Thespakusatsu Gunma
18:30
Albirex Niigata
Iceland 2. Deild
Vikingur Olafsvik
21:00
Fjardabyggd Leiknir
Höttur Huginn
22:00
Njardvik
Reynir Sandgerði
22:00
KF Fjallabyggdar
Primera B
Deportes Iquique
08:30
Santiago Wanderers
Deportes Recoleta
08:30
Union San Felipe
Japan J3 League
Azul Claro Numazu
14:00
Gainare Tottori
Iwaki
15:30
Tegevajaro Miyazaki
Fujieda Myfc
16:00
Ehime Fc
Fukushima United
16:00
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
17:00
Kagoshima United
Sc Sagamihara
17:00
Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe
18:00
Matsumoto Yamaga
Canadian Premier League
FC Edmonton
06:00
York United Fc
Malaysia Super League
Melaka United
21:00
Johor Darul Takzim
Jordan Pro League
Ramtha Sc
01:30
Fc Maan
Al Salt
23:00
Al Hussein Sc
Nigeria Premier League
Dakkada Fc
23:00
Katsina United
Usa National Independent Soccer Association
Valley United FC
Post
Bay Cities FC
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..