Application mobile:
Ligue 1
FC Nantes
2:1
Toulouse FC
Stade Rennais FC
2:1
AS Saint-Etienne
Premier league
Norwich
2:2
Arsenal
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
Leicester City
2:1
Everton
Manchester United
2:2
Aston Villa
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
4:2
SC Freiburg
Wolfsbourg
2:3
Werder Brême
2nd Bundesliga
FC Heidenheim
1:0
Greuther Fuerth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
Eredivisie
Twente
2:5
Ajax
Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
Az Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Emmen
1:1
PSV
Serie A
Juventus
2:2
Sassuolo
Inter
2:1
SPAL
Lazio
3:0
Udinese
Parma
0:1
AC Milan
Napoli
1:2
Bologna
Hellas Verona
1:3
Roma
LaLiga Santander
Séville
1:0
Leganes
Athletic Club
2:0
Granada
Espanyol
2:4
Osasuna
Getafe
4:0
Levante
Atletico Madrid
0:1
Barcelon
Pro League
Ostende
3:2
Anderlecht
Standard de Liège
2:1
Cercle Brugge
Courtrai
0:2
La Gantoise
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Red Bull Salzburg
SCR Altach
2:1
Wolfsberger AC
LASK Linz
0:4
Rapid Wien
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau-Weiss Linz
FA Cup
Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
Peterborough
3:0
Dover Athletic
Exeter
2:2
Hartlepool United
Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
Rochdale
0:0
Boston Utd
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Coventry City
1:1
Ipswich
Tranmere Rovers
5:1
Chichester City
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
1:1
SV Meppen
Unterhaching
2:3
TSV 1860 Munich
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
2:2
Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Viktoria Berlin
Super League
Basel
3:0
Young Boys
FC Lugano
1:0
Servette FC
Luzern
1:4
St Gallen
Serie B
Trapani
1:0
Chievo
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Pérouse
3:1
Pescara
Segunda Division
Fuenlabrada
1:0
Cadiz
Oviedo
2:1
Rayo Vallecano
Elche
2:0
Racing Santander
Lugo
0:0
Deportivo La Coruna
Extremadura
0:1
Las Palmas
2eme Division B
Union S.Gilloise
0:2
Beerschot Wilrijk
Challenge League
FC Vaduz
4:2
FC Chiasso
Liga Sagres
Tondela
0:1
Belenenses
Vitoria Setubal
1:1
Guimaraes
Gil Vicente
3:1
Sporting CP
Premier League
Ross County FC
1:4
Celtic Glasgow FC
Glasgow Rangers FC
5:0
Hearts
ALKA Superliga
Copenhagen
2:1
Brondby
Randers
3:0
Sonderjyske
Horsens
2:1
Odense
Esbjerg
1:2
Aarhus
Aalborg
1:1
Hobro
LaLiga Santander
Newells Old Boys
2:3
River Plate
San Lorenzo
2:0
Patronato
Godoy Cruz
0:5
Talleres Cordoba
Velez Sarsfield
3:1
Colon Santa Fe
Eliteserien
Brann
1:5
Viking
Haugesund
4:1
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
1:2
Stromsgodset
Lillestrom
0:0
Sarpsborg
Mjondalen
1:0
Valerenga
Molde
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg
3:2
Ranheim
Tromso
1:1
Stabaek
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
Super League
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Lifan
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Segunda Division B Group 2
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Club II
3:3
Izarra
Segunda Division B Group 1
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas II
UD Ibiza
3:1
Melilla
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
Segunda Division B Group 3
AE Prat
1:3
Gimnastic
Ebro
1:1
UE Cornellà
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
Villarreal II
0:0
CF Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Don Benito
0:1
Cordoba
Marbella
2:1
Séville II
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
Super Lig
Gazisehir Gaziantep
1:2
Denizlispor
Istanbul Basaksehir
2:0
Antalyaspor
Trabzonspor
1:1
Galatasaray SK
1 HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
1.Lig
Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
Umraniyespor
2:2
Akhisar Belediye
Boluspor
2:2
Menemen Belediye
Altay
1:1
Eskisehirspor
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional
Benfica B
2:2
Mafra
FC Porto B
4:1
Cova De Piedade
Série C1 Girone B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
Reggio Audace
2:2
Piacenza
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
TuS Haltern
Post
Rot Weiss Essen
VfB Homberg
Post
Fortuna Koeln
CAF Coupe de la Confédération CAF
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Série C Girone A
Novar
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Gozzano
0:2
Lecco
Série C1 Girone C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Teramo
0:3
Reggina
Catanzaro
1:3
Ternana
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
Bari
Rieti
1:4
Catania
Casertana
1:3
Paganese
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Potenza
1:0
Picerno
Première B
Cortulua
0:0
Boyacá Chicó
Super League
Panathinaikos
1:0
Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki
1:1
Lamia
Xanthi FC
1:0
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK
1st SNL
NK Bravo
1:2
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
2:1
Rudar Velenje
Regionalliga Sudwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
TFF 2. LIG White Group
Amedspor
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
Hacettepe
1:0
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
2.Lig Red Group
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmarasspor AS
1:2
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyupspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Mexico - Liga MX playoff
Leon
1:2
Monarcas
Club Queretaro
2:3
Necaxa
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Vitosha Bistritsa
1:1
Dunav Ruse
CSKA-Sofia
0:0
Ludogorets
Premier League
Desna Chernihiv
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
1:3
Dynamo Kyiv
1st League
Mlada Boleslav
3:1
Teplice
Plzen
1:0
Bohemians 1905
Jablonec
0:1
Dynamo České Budějovice
Slavia Praha
2:0
Karvina
Premier league
PFC Sochi
Post
Gazovik Orenburg
Lokomotiv Moscou
1:2
Dinamo Moscou
Zenit St. Petersburg
1:0
Spartak Moscou
Serie A
Avai
1:1
Fluminense
Goias
1:2
Fortaleza
Palmeiras
1:3
Flamengo
Atlético Mineiro
2:1
Corinthians
Centro Sportivo Alagoano
1:2
Bahia
Gremio
3:0
Sao Paulo
Santos
2:0
Chapecoense AF
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia
LKS Lodz
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
0:1
Lechia Gdansk
Liga I
Chindia Targoviste
2:5
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
Super Liga
Macva
0:2
Partizan Beograd
Super Liga
MSK Zilina
0:0
Slovan Bratislava
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalem
Primera
Audax Italiano
Post
Universidad De Concepcion
Palestino
Post
Deportes Iquique
Universidad Catolica
Post
Huachipato
Colo Colo
Post
Unión La Calera
Coquimbo Unido
Post
Cobresal
Union Espanola
Post
Antofagasta
Curicó Unido
Post
Universidad de Chile
Everton De Vina
Post
OHiggins
Premier
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
Energetik-Gu Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Gomel
12:00
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
FC Minsk
Slutsk
2:1
Neman
Vitebsk
0:2
Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk
1:0
Gorodeya
Torpedo Zhodino
1:2
BATE
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Celik Zenica
1:2
FK Borac Banja Luka
Radnik Bielina
0:1
Velež Mostar
Siroki Brijeg
4:0
Zvijezda 09
Division Profesional Clausura
Deportivo Santaní
0:1
River Plate Asunción
Club Guarani
0:1
Sol de America
Telekom 1st CFL
Iskra Danilovgrad
1:2
Petrovac
Rudar Pljevlja
3:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
1:0
Grbalj
Sutjeska
0:2
Buducnost Podgorica
FC Podgorica
2:0
Zeta
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Premier League
AmaZulu
0:0
Maritzburg United
Chippa United
0:0
Baroka
Norway play-offs
Start
1:0
KFUM Oslo
A-League
Western United
0:2
Sydney
Adelaide United
1:2
Wellington Phoenix
Super League
Kerala Blasters
2:2
Goa
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
0:3
Vardar Skopje
Borec Veles
1:0
Renova
Rabotnicki
1:1
Sileks
Shkendija Tetovo
4:0
Shkupi 1927
1st Liga
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Warta Poznan
3:0
Wigry Suwalki
Odra Opole
0:0
GKS Tychy
Chrobry Glogow
0:2
Miedz Legnica
Greece Football League
A.E. Karaiskakis
2:1
Apollon Kalamaria
Doxa Drama
0:0
Levadiakos
Pas Giannina
2:0
AO Platanias
Indonésie Liga 1
Arema
1:1
Kalteng Putra
Premyer Liqasi
Sabail
0:0
Neftchi Baku PFC
Japan - Playoffs
Omiya Ardija
0:2
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
Ventforet Kofu
Ecuador - First Division
Aucas
1:3
L.D.U. Quito
Delfín
2:1
Macara
1st League
Paphos FC
0:1
Doxa Katokopias
Apollon Limassol
4:1
Nea Salamis
Argentina - Primera B Nacional
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
2:1
Almagro
Agropecuario
3:0
Guillermo Brown
Defensores de Belgrano
2:1
Tigre
Argentina - Division 3 Metropolitana
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Primera Divisin - Clausura
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
Torneo Federal A
Atlético Güemes
3:0
Chaco For Ever
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo Bahia Blanca
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
1:3
Villa Mitre
Atletico Sarmiento
1:1
Sportivo Belgrano
Segunda Divisin
Juan Aurich
2:0
Atletico Grau
Alianza Atletico
1:1
Deportivo Coopsol
Primera division Apertura