Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 01.12.2019

Premier league
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
Norwich
2:2
Arsenal
on TV
Leicester City
2:1
Everton
on TV
Manchester United
2:2
Aston Villa
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
4:2
SC Freiburg
on TV
VfL Wolfsburg
2:3
Werder Bremen
on TV
Serie A
Juventus
2:2
Sassuolo
on TV
Inter
2:1
SPAL
Lazio
3:0
Udinese
Parma
0:1
AC Milan
Napoli
1:2
Bologna
on TV
Verona
1:3
Roma
La Liga
Sevilla
1:0
Leganes
on TV
Athletic Club
2:0
Granada
Espanyol
2:4
Osasuna
Getafe
4:0
Levante
on TV
Atletico Madrid
0:1
Barcelona
on TV
Scottish Premiership
Ross County
1:4
Celtic
on TV
Rangers
5:0
Hearts
2nd Bundesliga
FC Heidenheim
1:0
Greuther Fuerth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
Ligue 1
Nantes
2:1
Toulouse
Rennes
2:1
Saint-Etienne
on TV
Eredivisie
Twente
2:5
Ajax
Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
Az Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Emmen
1:1
PSV
First Division A
Oostende
3:2
Anderlecht
Standard Liege
2:1
Cercle Brugge
Kortrijk
0:2
Gent
Primeira Liga
Tondela
0:1
Belenenses
Vitoria Setubal
1:1
Guimaraes
Gil Vicente
3:1
Sporting CP
on TV
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Red Bull Salzburg
SCR Altach
2:1
Wolfsberger AC
LASK Linz
0:4
Rapid Wien
ALKA Superliga
Copenhagen
2:1
Brondby
Randers
3:0
Sonderjyske
Horsens
2:1
Odense
Esbjerg
1:2
Aarhus
Aalborg
1:1
Hobro
Segunda Division
Fuenlabrada
1:0
Cadiz
on TV
Oviedo
2:1
Rayo Vallecano
on TV
Elche
2:0
Racing Santander
on TV
Lugo
0:0
Deportivo La Coruna
on TV
Extremadura
0:1
Las Palmas
on TV
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia
LKS Lodz
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
0:1
Lechia Gdansk
Eliteserien
Brann
1:5
Viking
Haugesund
4:1
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
1:2
Stromsgodset
Lillestrom
0:0
Sarpsborg
Mjondalen
1:0
Valerenga
Molde
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg
3:2
Ranheim
Tromso
1:1
Stabaek
A-League
Western United
0:2
Sydney
on TV
Adelaide United
1:2
Wellington Phoenix
on TV
Super Lig
Gazisehir Gaziantepe
1:2
Denizlispor
Istanbul Basaksehir
2:0
Antalyaspor
Trabzonspor
1:1
Galatasaray
Super League
Basel
3:0
Young Boys
FC Lugano
1:0
Servette FC
Luzern
1:4
St Gallen
Superliga
Newells Old Boys
2:3
River Plate
San Lorenzo
2:0
Patronato
Godoy Cruz
0:5
Talleres Cordoba
Velez Sarsfield
3:1
Colon Santa Fe
1st League
Jablonec
0:1
Dynamo České Budějovice
Mlada Boleslav
3:1
Teplice
Plzen
1:0
Bohemians 1905
Slavia Praha
2:0
Karvina
Premier league
Lokomotiv Moscow
1:2
Dinamo Moscow
on TV
Zenit St. Petersburg
1:0
Spartak Moscow
on TV
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Vitosha Bistritsa
1:1
Dunav Ruse
CSKA-Sofia
0:0
Ludogorets
Serie B
Trapani
1:0
Chievo
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Perugia
3:1
Pescara
Premier League
Desna Chernihiv
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
1:3
Dynamo Kyiv
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalem
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional
Benfica B
2:2
Mafra
FC Porto B
4:1
Cova De Piedade
Super League
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Lifan
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
on TV
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Seria C Girone B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
Reggio Audace
2:2
Piacenza
Seria C Group
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Novara
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Gozzano
0:2
Lecco
Seria C Girone C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Catanzaro
1:3
Ternana
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
Bari 1908
Rieti
1:4
Catania
Teramo
0:3
Reggina
Casertana
1:3
Paganese
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Potenza
1:0
Picerno
Second Division B
Union S.Gilloise
0:2
Beerschot
Liga I
Chindia Targoviste
2:5
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
Super Liga
MSK Zilina
0:0
Slovan Bratislava
Challenge League
FC Vaduz
4:2
FC Chiasso
Norway play-offs
Start
1:0
KFUM Oslo
CAF Confederations Cup
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Mexico - Liga MX playoff
Leon
1:2
Mazatlán F.C.
Club Queretaro
2:3
Necaxa
Super League
Panathinaikos
1:0
Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki
1:1
Lamia
Xanthi FC
1:0
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK
Primera
Audax Italiano
Post
Universidad De Concepcion
Palestino
Post
Deportes Iquique
Universidad Catolica
Post
Huachipato
Colo Colo
Post
Unión La Calera
Coquimbo Unido
Post
Cobresal
Union Espanola
Post
Antofagasta
Curicó Unido
Post
Universidad de Chile
Everton De Vina
Post
OHiggins
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Celik Zenica
1:2
FK Borac Banja Luka
Radnik Bielina
0:1
Velež Mostar
Siroki Brijeg
4:0
Zvijezda 09
Division Profesional Clausura
Club Guarani
0:1
Sol de America
Cerro Porteno
1:3
Libertad
Club Sportivo San Lorenzo
1:4
Club Olimpia
Telekom 1st CFL
Iskra Danilovgrad
1:2
Petrovac
Rudar Pljevlja
3:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
1:0
Grbalj
Sutjeska
0:2
Buducnost Podgorica
FC Podgorica
2:0
Zeta
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
1:1
SV Meppen
Unterhaching
2:3
TSV 1860 Munich
on TV
Indonesia Liga 1
Arema
1:1
Kalteng Putra
Primera B Clausura
Cortulua
0:0
Chicó
Premier League
Sabail
0:0
Neftchi Baku
Primera Division - Apertura
Caracas FC
1:1
Deportivo Táchira
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
Serie A
Avai
1:1
Fluminense
Goias
1:2
Fortaleza
Palmeiras
1:3
Flamengo
Atlético Mineiro
2:1
Corinthians
Centro Sportivo Alagoano
1:2
Bahia
Gremio
3:0
Sao Paulo
Santos
2:0
Chapecoense AF
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
0:3
Vardar Skopje
Borec Veles
1:0
Renova
Rabotnicki
1:1
Sileks
Shkendija Tetovo
4:0
Shkupi 1927
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
2:2
Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Northeast
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Viktoria Berlin
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
Japan - Playoffs
Omiya Ardija
0:2
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
Ventforet Kofu
1st Liga
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Warta Poznan
3:0
Wigry Suwalki
Odra Opole
0:0
GKS Tychy
Chrobry Glogow
0:2
Miedz Legnica
Segunda Divisin
Juan Aurich
2:0
Atletico Grau
Alianza Atletico
1:1
Deportivo Coopsol
Ecuador - First Division
Aucas
1:3
L.D.U. Quito
Delfín
2:1
Macara
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Super League
Kerala Blasters
2:2
Goa
TFF 2. LIG White Group
Amedspor
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Hacettepe
1:0
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
2.Lig Red Group
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmarasspor AS
1:2
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyupspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Segunda Division B Group 2
Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Club II
3:3
Izarra
Segunda Division B Group 1
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas Atlético
UD Ibiza
3:1
Melilla
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
Segunda Division B Group 3
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
AE Prat
1:3
Gimnastic
Ebro
1:1
UE Cornellà
Villarreal B
0:0
Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Don Benito
0:1
Cordoba
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Marbella
2:1
Sevilla Atletico
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
K League 1
Daegu FC
0:0
FC Seoul
Jeonbuk
1:0
Gangwon Fc
Ulsan Hyundai
1:4
Pohang Steelers
1 HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
1. Lig
Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
Umraniyespor
2:2
Akhisar Belediye
Boluspor
2:2
Menemen Belediye
Altay
1:1
Eskisehirspor
Super Liga
Macva
0:2
Partizan Beograd
Argentina - Primera B Nacional
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
2:1
Almagro
Agropecuario
3:0
Guillermo Brown
Defensores de Belgrano
2:1
Tigre
Argentina - Division 3
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Torneo Federal A
Atlético Güemes
3:0
Chaco For Ever
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo Bahia Blanca
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
1:3
Villa Mitre
Atletico Sarmiento
1:1
Sportivo Belgrano
Sportivo Estudiantes
0:2
Círculo Deportivo
Cipolletti
1:2
Deportivo Maipu
Sportivo Las Parejas
0:0
Crucero del Norte
Greece Football League
A.E. Karaiskakis
2:1
Apollon Pontou
Doxa Drama
0:0
Levadiakos
Pas Giannina
2:0
AO Platanias
1st League
Pafos FC
0:1
Doxa Katokopias
Apollon Limassol
4:1
Nea Salamis
FA Cup
Exeter
2:2
Hartlepool United
Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
Rochdale
0:0
Boston Utd
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Coventry City
1:1
Ipswich
Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
Peterborough
3:0
Dover Athletic
Tranmere Rovers
5:1
Chichester City
on TV
Indian I-Legue
Churchill Brothers
3:0
Punjab F.C.
Chennai City
1:0
TRAU F.C.
1st SNL
NK Bravo
1:2
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
2:1
Rudar Velenje
Premier
Gomel
3:0
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
FC Minsk
Slutsk
2:1
Neman
Vitebsk
0:2
Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk
1:0
Gorodeya
Torpedo Zhodino
1:2
BATE
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
FC Energetik-BGU Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau-Weiss Linz
Primera division Apertura
Asuila
1:2
Isidro Metapan
Alianza
4:3
El Vencedor
Jocoro
4:1
Chalatenango