App:
Bundesliga
Borussia M'gladbach
4:2
SC Freiburg
Wolfsburg
2:3
Werder Bremen
2. Bundesliga
1. FC Heidenheim
1:0
SpVgg Greuther Fürth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
3. Liga
FC Ingolstadt
1:1
SV Meppen
SpVgg Unterhaching
2:3
1860 München
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC Sankt Pauli II
TSV Havelse
2:2
SSV Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
FC Viktoria 1889 Berlin
Regionalliga Sudwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
Premier League
Norwich City
2:2
FC Arsenal
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
Leicester City
2:1
FC Everton
Manchester United
2:2
Aston Villa
Eredivisie
Twente Enschede
2:5
Ajax Amsterdam
FC Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
AZ Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Feyenoord Rotterdam
1:0
PEC Zwolle
FC Emmen
1:1
PSV Eindhoven
Serie A
Juventus Turin
2:2
Sassuolo Calcio
Inter Mailand
2:1
SPAL
Lazio Rom
3:0
Udinese Calcio
FC Parma
0:1
AC Mailand
SSC Neapel
1:2
FC Bologna
Hellas Verona FC
1:3
AS Rom
Primera Division
FC Sevilla
1:0
CD Leganés
Athletic Bilbao
2:0
FC Granada
Espanyol Barcelona
2:4
CA Osasuna
Getafe
4:0
Levante
Atlético Madrid
0:1
FC Barcelona
Ligue 1
FC Nantes
2:1
FC Toulouse
Stade Rennes
2:1
AS St. Étienne
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
FC Salzburg
SC Rheindorf Altach
2:1
RZ Pellets WAC
LASK Linz
0:4
SK Rapid Wien
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau Weiss Linz
Super League
Basel
3:0
Young Boys
Lugano
1:0
Servette Genf
Luzern
1:4
St. Gallen
FA Cup
FC Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
Peterborough United
3:0
Dover Athletic
Exeter City
2:2
Hartlepool United
FC Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
AFC Rochdale
0:0
Boston Utd
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Coventry City
1:1
Ipswich Town
Tranmere Rovers FC
5:1
Chichester City
Super Lig
Gazisehir Gaziantep
1:2
Denizlispor
Istanbul Basaksehir
2:0
Antalyaspor
Trabzonspor
1:1
Galatasaray
Pro League
KV Oostende
3:2
RSC Anderlecht
Standard Lüttich
2:1
Cercle Brugge KSV
KV Kortrijk
0:2
KAA Gent
Portuguese Liga
CD Tondela
0:1
Belenenses Lissabon
Vitória Setúbal
1:1
Vitória Guimarães
Gil Vicente FC Barcelos
3:1
Sporting Lissabon
Serie B
Trapani
1:0
Chievo Verona
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Perugia Calcio
3:1
Delfino Pescara
Segunda Division
Fuenlabrada
1:0
Cádiz
Real Oviedo
2:1
Rayo Vallecano Madrid
Elche
2:0
Racing Santander
Lugo
0:0
Deportivo La Coruña
Extremadura
0:1
UD Las Palmas
Primera Division
Newell's Old Boys
2:3
River Plate
San Lorenzo
2:0
Patronato
Vélez Sarsfield
3:1
Colón Santa Fe
Godoy Cruz
0:5
Talleres Córdoba
Challenge League
Vaduz
4:2
Chiasso
Premier League
Ross County
1:4
Celtic Glasgow
Glasgow Rangers
5:0
Heart Of Midlothian
Superligaen
FC Kopenhagen
2:1
Brøndby IF
Randers FC
3:0
Sønderjysk Elitesport
AC Horsens
2:1
Odense BK
Esbjerg
1:2
Aarhus GF
Aalborg BK
1:1
Hobro
Second Division B
Union Saint-Gilloise
0:2
Beerschot Wilrijk
Czech Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
0:1
Dynamo České Budějovice
Mladá Boleslav
3:1
FK Teplice
FC Viktoria Plzen
1:0
FC Bohemians Praha 1905
SK Slavia Praha
2:0
MFK Karviná
Premier League
Lokomotive Moskau
1:2
Dynamo Moskau
Zenit Sankt Petersburg
1:0
Spartak Moskau
Serie A
Avaí
1:1
Fluminense Rio Janeiro
Goias
1:2
Fortaleza
Palmeiras
1:3
Flamengo Rio Janeiro
Atlético Mineiro
2:1
Corinthians
Centro Sportivo Alagoano
1:2
Bahia Salvador
Grêmio
3:0
São Paulo
Santos FC
2:0
Chapecoense
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia Bialystok SSA
LKS Lodz
1:0
MKS Cracovia Kraków
Wisla Kraków SSA
0:1
OSP Lechia Gdansk
Tippeligaen
Brann Bergen
1:5
Viking Stavanger
FK Haugesund
4:1
Odd Grenland Skien
Kristiansund
1:2
Stromsgodset IF
Lillestrøm SK
0:0
Sparta Sarpsborg
Mjöndalen
1:0
Valerenga IF Oslo
Molde FK
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg BK
3:2
Ranheim
Tromso IL
1:1
Stabaek IF
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
Chinesische Superliga
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Dangdai Lifan
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei CFFC
Segunda Division B Group 2
Real Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Bilbao II
3:3
Izarra
Segunda Division B Group 1
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas II
UD Ibiza
3:1
Melilla
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
Segunda Division B Group 3
AE Prat
1:3
Gimnàstic Tarragona
Ebro
1:1
UE Cornellà
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
Villarreal II
0:0
CF Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Don Benito
0:1
Córdoba
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Marbella
2:1
Sevilla II
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
1. HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
1. Lig
Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
Umraniyespor
2:2
Akhisar Belediyespor
Boluspor
2:2
Menemen Belediyspor
Altay
1:1
Eskisehirspor
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional Funchal
Benfica II
2:2
Mafra
Porto II
4:1
Cova Piedade
Seria C Gruppe B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Reggio Audace
2:2
Piacenza Calcio
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
AC Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
CAF Konföderationspokal
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Seri C Girone A
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Novara
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
Gozzano
0:2
Lecco
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Serie C Girone C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Catanzaro
1:3
Ternana Calcio
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
AS Bari
Rieti
1:4
Catania
Teramo
0:3
Reggina
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Casertana
1:3
Paganese
Potenza
1:0
Picerno
TFF 2. LIG White Group
Amed SK
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
Hacettepe
1:0
Pendikspor
İnegölspor
2:1
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
2.Lig Red Group
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmarasspor AS
1:2
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyupspor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Karabükspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Super Liga
Panathinaikos Athens
1:0
Asteras Tripolis
Aris Saloniki
1:1
Lamia
AO Xanthi
1:0
PAE APS Atromitos Athens
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK Saloniki
1. SNL
NK Bravo
1:2
Olimpija
Domžale
2:1
Rudar Velenje
Erste Profi-Liga
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Vitosha Bistritsa
1:1
Dunav Ruse
CSKA-Sofia
0:0
Ludogorets
Premier League
Desna
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Schachtjor Donezk
Olimpik Donezk
1:3
Dynamo Kiew
Erste Liga
Chindia Targoviste
2:5
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
Super Liga
Mačva Šabac
0:2
Partizan Belgrad
Super Liga
Žilina
0:0
Slovan Bratislava
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalem
Primera Division
Audax Italiano
abg
Universidad De Concepcion
Palestino
abg
Deportes Iquique
Universidad Catolica
abg
Huachipato
Colo-Colo
abg
Unión La Calera
Coquimbo Unido
abg
Cobresal
Unión Española
abg
Antofagasta
Curicó Unido
abg
Universidad Chile
Everton De Vina
abg
O'Higgins
Premier League
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
Energetik-Gu Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Gomel
12:00
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
Minsk
Slutsk
2:1
Neman Grodno
Vitebsk
0:2
Slavia
Shakhtyor
1:0
Gorodeya
Torpedo BelAZ
1:2
BATE
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
Celik
1:2
FK Borac Banja Luka
Radnik Bijeljina
0:1
Velež Mostar
Siroki Brijeg
4:0
Zvijezda 09
Division Profesional Clausura
Deportivo Santaní
0:1
River Plate Asunción
Club Guarani
0:1
Sol de America
Prva Liga
Iskra
1:2
Petrovac
Rudar Pljevlja
3:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
1:0
Grbalj
Sutjeska
0:2
Budućnost
FC Podgorica
2:0
Zeta
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Premier League
AmaZulu
0:0
Maritzburg United
Chippa United
0:0
Baroka
Play-offs
IK Start Kristiansand
1:0
KFUM Oslo
A-League
Western United
0:2
Sydney FC
Adelaide United
1:2
Wellington Phoenix
Indian Super League
Kerala Blasters
2:2
Goa
North Macedonia 1. Liga
Akademija Pandev
0:3
Vardar
Borec Veles
1:0
Renova
Rabotnički
1:1
Sileks
Shkendija Tetovo
4:0
Shkupi
I Liga
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Warta Poznan
3:0
Wigry Suwałki
Odra Opole
0:0
Tychy 71
Chrobry Głogów
0:2
Miedz Legnica
B Ethniki
A.E. Karaiskakis
2:1
Apollon Kalamaria
Doxa Drama
0:0
Levadiakos FC
PAS Giannina
2:0
AO Platanias
Indonesien Super Liga
Arema
1:1
Kalteng Putra
Primera B Clausura
Cortuluá
0:0
Boyacá Chicó
Premyer Liqa
Sabail
0:0
Neftchi Baku
Mexico - Liga MX playoff
Club León
1:2
CA Monarcas Morelia
Querétaro FC
2:3
Club Necaxa
Japan - Playoffs
Omiya Ardija
0:2
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
Ventforet Kofu
Serie A
Aucas
1:3
L.D.U. Quito
Delfín
2:1
Macara
Primera Divisin - Clausura
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
1. Division
Paphos FC
0:1
Doxa
Apollon
4:1
Nea Salamis
Argentina - Primera B Nacional
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
2:1
Almagro
Agropecuario
3:0
Guillermo Brown
Defensores de Belgrano
2:1
Tigre
Argentina - Division 3 Metropolitana
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Torneo Federal A
Atlético Güemes
3:0
Chaco For Ever
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
1:3
Villa Mitre
Atletico Sarmiento
1:1
Sportivo Belgrano
Segunda Divisin
Juan Aurich
2:0
Atletico Grau