Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 01.12.2019

Premier league
Norwich
2:2
Arsenal
on TV
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
Leicester City
2:1
Everton
Manchester United
2:2
Aston Villa
on TV
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
4:2
SC Freiburg
on TV
VfL Wolfsburg
2:3
Werder Bremen
on TV
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Red Bull Salzburg
SCR Altach
2:1
Wolfsberger AC
LASK Linz
0:4
Rapid Wien
FA Cup
Rochdale
0:0
Boston Utd
on TV
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Coventry City
1:1
Ipswich
Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
on TV
Peterborough
3:0
Dover Athletic
Exeter
2:2
Hartlepool United
Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
Tranmere Rovers
5:1
Chichester City
on TV
La Liga
Sevilla
1:0
Leganes
Athletic Club
2:0
Granada
on TV
Espanyol
2:4
Osasuna
on TV
Getafe
4:0
Levante
on TV
Atletico Madrid
0:1
Barcelona
on TV
First Division A
Oostende
3:2
Anderlecht
Standard Liege
2:1
Cercle Brugge
Kortrijk
0:2
Gent
Superliga
San Lorenzo
2:0
Patronato
on TV
Godoy Cruz
0:5
Talleres Cordoba
Velez Sarsfield
3:1
Colon Santa Fe
on TV
Aldosivi
0:0
Independiente
on TV
Central Córdoba
1:1
Rosario Central
Mexico - Liga MX playoff
Santos Laguna
1:1
Monterrey
on TV
UANL Tigres
2:4
Club America
on TV
2nd Bundesliga
FC Heidenheim
1:0
Greuther Fuerth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
Serie A
Juventus
2:2
Sassuolo
on TV
Inter
2:1
SPAL
on TV
Lazio
3:0
Udinese
on TV
Parma
0:1
AC Milan
on TV
Napoli
1:2
Bologna
on TV
Verona
1:3
Roma
on TV
Ligue 1
Nantes
2:1
Toulouse
Rennes
2:1
Saint-Etienne
Serie B
Trapani
1:0
Chievo
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Perugia
3:1
Pescara
Segunda Division
Fuenlabrada
1:0
Cadiz
on TV
Oviedo
2:1
Rayo Vallecano
on TV
Elche
2:0
Racing Santander
on TV
Lugo
0:0
Deportivo La Coruna
on TV
Extremadura
0:1
Las Palmas
Seria C Girone B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
Reggio Audace
2:2
Piacenza
Seria C Group
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Novara
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Gozzano
0:2
Lecco
Seria C Girone C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Catanzaro
1:3
Ternana
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
Bari 1908
Rieti
1:4
Catania
Teramo
0:3
Reggina
Casertana
1:3
Paganese
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Potenza
1:0
Picerno
Primera B Clausura
Cortulua
0:0
Chicó
Primera A - playoff
Junior
0:0
America de Cali
Eredivisie
Twente
2:5
Ajax
on TV
Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
on TV
Az Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Emmen
1:1
PSV
on TV
ALKA Superliga
Copenhagen
2:1
Brondby
Randers
3:0
Sonderjyske
Horsens
2:1
Odense
Esbjerg
1:2
Aarhus
Aalborg
1:1
Hobro
on TV
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau-Weiss Linz
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
Super League
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
on TV
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
on TV
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Lifan
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
2:2
Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Northeast
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Viktoria Berlin
Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
CAF Confederations Cup
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Segunda Division B Group 2
Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Club II
3:3
Izarra
Segunda Division B Group 1
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas Atlético
UD Ibiza
3:1
Melilla
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
Segunda Division B Group 3
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
AE Prat
1:3
Gimnastic
Ebro
1:1
UE Cornellà
Villarreal B
0:0
Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Don Benito
0:1
Cordoba
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Marbella
2:1
Sevilla Atletico
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
Costa Rica Primera Division Apertura
Deportivo Saprissa
4:5
Pen
C.S. Herediano
Costa Rica Primera Division Clausura
Deportivo Saprissa
17:00
C.S. Herediano
Armenian Premier League
Alashkert
1:1
Pyunik Yerevan
Lori FC
8:0
Fc Yerevan
FC Ararat-Armenia
0:0
Fc Urartu
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional
Benfica B
2:2
Mafra
on TV
FC Porto B
4:1
Cova De Piedade
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
1:1
SV Meppen
Unterhaching
2:3
TSV 1860 Munich
TFF 2. LIG White Group
Amedspor
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Hacettepe
1:0
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
2.Lig Red Group
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmarasspor AS
1:2
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyupspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Taiwan Premier League
Tainan City
1:2
Ming Chuan
Hang Yuen
3:1
Taicheng Lions
Hasus Tsu
0:3
Taichung Futuro
Taipower
0:2
Tatung F.C.
Super League
Basel
3:0
Young Boys
FC Lugano
1:0
Servette FC
Luzern
1:4
St Gallen
Scottish Premiership
Ross County
1:4
Celtic
on TV
Rangers
5:0
Hearts
Second Division B
Union S.Gilloise
0:2
Beerschot Wilrijk
1st League
Jablonec
0:1
Dynamo České Budějovice
Mlada Boleslav
3:1
Teplice
Plzen
1:0
Bohemians 1905
Slavia Praha
2:0
Karvina
Premier league
Lokomotiv Moscow
1:2
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
1:0
Spartak Moscow
Serie A
Avai
1:1
Fluminense
Goias
1:2
Fortaleza
Palmeiras
1:3
Flamengo
Atlético Mineiro
2:1
Corinthians
Centro Sportivo Alagoano
1:2
Bahia
Gremio
3:0
Sao Paulo
Santos
2:0
Chapecoense AF
Challenge League
FC Vaduz
4:2
FC Chiasso
Eliteserien
Haugesund
4:1
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
1:2
Stromsgodset
Lillestrom
0:0
Sarpsborg
Mjondalen
1:0
Valerenga
Molde
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg
3:2
Ranheim
Tromso
1:1
Stabaek
Brann
1:5
Viking
Norway play-offs
Start
1:0
KFUM Oslo
Indonesia Liga 1
Arema
1:1
Kalteng Putra
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
Premier League
Sabail
0:0
Neftchi Baku
Primera Division - Apertura
Caracas FC
1:1
Deportivo Táchira
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
on TV
Super Lig
Gazisehir Gaziantepe
1:2
Denizlispor
Istanbul Basaksehir
2:0
Antalyaspor
on TV
Trabzonspor
1:1
Galatasaray
on TV
Super League
Panathinaikos
1:0
Asteras Tripolis
on TV
Aris Thessaloniki
1:1
Lamia
Xanthi FC
1:0
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK
1. Lig
Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
Umraniyespor
2:2
Akhisar Belediye
Boluspor
2:2
Menemen Belediye
Altay
1:1
Eskisehirspor
Premier
Slutsk
2:1
Neman
Vitebsk
0:2
Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk
1:0
Gorodeya
Torpedo Zhodino
1:2
BATE
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
FC Energetik-BGU Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Gomel
3:0
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
FC Minsk
Division Profesional Clausura
Club Guarani
0:1
Sol de America
Cerro Porteno
1:3
Libertad
Club Sportivo San Lorenzo
1:4
Club Olimpia
Greece Football League
A.E. Karaiskakis
2:1
Apollon Pontou
Doxa Drama
0:0
Levadiakos
Pas Giannina
2:0
AO Platanias
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia
LKS Lodz
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
0:1
Lechia Gdansk
Primera
Universidad Catolica
Post
Huachipato
Colo Colo
Post
Unión La Calera
Coquimbo Unido
Post
Cobresal
Union Espanola
Post
Antofagasta
Curicó Unido
Post
Universidad de Chile
Everton De Vina
Post
OHiggins
Audax Italiano
Post
Universidad De Concepcion
Palestino
Post
Deportes Iquique
1st Liga
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Warta Poznan
3:0
Wigry Suwalki
Odra Opole
0:0
GKS Tychy
Chrobry Glogow
0:2
Miedz Legnica
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Ecuador - First Division
Delfín
2:1
Macara
Segunda Divisin
Alianza Atletico
1:1
Deportivo Coopsol
Argentina - Primera B Nacional
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
2:1
Almagro
Agropecuario
3:0
Guillermo Brown
Defensores de Belgrano
2:1
Tigre
Argentina - Division 3
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Torneo Federal A
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo Bahia Blanca
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
1:3
Villa Mitre
Atletico Sarmiento
1:1
Sportivo Belgrano
Cipolletti
1:2
Deportivo Maipu
Sportivo Estudiantes
0:2
Círculo Deportivo
Sportivo Las Parejas
0:0
Crucero del Norte
Primeira Liga
Tondela
0:1
Belenenses
Vitoria Setubal
1:1
Guimaraes
Gil Vicente
3:1
Sporting CP
Liga I
Chindia Targoviste
2:5
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
Super Liga
Macva
0:2
Partizan Beograd
Liga Nacional
Comunicaciones Guatemala
1:1
Antigua
Deportivo Sanarate
2:0
Deportivo Mixco
Santa Lucia
1:0
Malacateco
Guastatoya
2:0
Xelaju
on TV
1 HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
Premier League
Desna Chernihiv
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
1:3
Dynamo Kyiv
Super Liga
MSK Zilina
0:0
Slovan Bratislava
1st SNL
NK Bravo
1:2
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
2:1
Rudar Velenje
K League 1
Daegu FC
0:0
FC Seoul
Jeonbuk
1:0
Gangwon Fc
Ulsan Hyundai
1:4
Pohang Steelers
Primera division Apertura
Asuila
1:2
Isidro Metapan
on TV
Alianza
4:3
El Vencedor
Jocoro
4:1
Chalatenango
C.D. FAS
0:1
Municipal Limeno
Santa Tecla
2:1
11 Deportivo
Sonsonate
1:1
Juventud Independiente
Liga II
Dunarea Calarasi
1:0
UTA Arad
1st League
Pafos FC
0:1
Doxa Katokopias
Apollon Limassol
4:1
Nea Salamis
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa