Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 01.12.2019

România Liga I
Chindia Târgoviște
2:5
Academica Clinceni
la TV
Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
la TV
România Liga II
Dunărea Călărași
1:0
UTA
la TV
Premier League
Norwich
2:2
Arsenal
la TV
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
Leicester City
2:1
Everton
la TV
Manchester United
2:2
Aston Villa
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
4:2
SC Freiburg
la TV
VfL Wolfsburg
2:3
Werder Bremen
la TV
La Liga
Sevilla
1:0
Leganes
la TV
Athletic Bilbao
2:0
Granada
la TV
Espanyol
2:4
Osasuna
la TV
Getafe
4:0
Levante
la TV
Atletico Madrid
0:1
Barcelona
la TV
FA Cup
Coventry City
1:1
Ipswich
Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
Peterborough
3:0
Dover Athletic
Exeter
2:2
Hartlepool United
Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
Rochdale
0:0
Boston Utd
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Tranmere Rovers
5:1
Chichester City
Serie A
Juventus
2:2
Sassuolo
la TV
Inter
2:1
SPAL
la TV
Lazio
3:0
Udinese
la TV
Parma
0:1
AC Milan
Napoli
1:2
Bologna
la TV
Verona
1:3
Roma
la TV
Ligue 1
Nantes
2:1
Toulouse
Rennes
2:1
Saint-Etienne
Primeira Liga
Tondela
0:1
Belenenses
Vitoria Setubal
1:1
Guimaraes
Gil Vicente
3:1
Sporting CP
2. Bundesliga
FC Heidenheim
1:0
Greuther Fuerth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
Eredivisie
Twente
2:5
Ajax
Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
Az Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Emmen
1:1
PSV
Süper Lig
Gazisehir Gaziantepe
1:2
Denizlispor
Istanbul Basaksehir
2:0
Antalyaspor
Trabzonspor
1:1
Galatasaray
Prima Ligă Belgiană
Oostende
3:2
Anderlecht
Standard Liege
2:1
Cercle Brugge
Kortrijk
0:2
Gent
Prima Ligă Scoțiană
Ross County
1:4
Celtic
Rangers
5:0
Hearts
Prima Ligă
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Vitosha Bistritsa
1:1
Dunav Ruse
CSKA-Sofia
0:0
Ludogorets
Superliga Greacă
Panathinaikos
1:0
Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki
1:1
Lamia
Xanthi FC
1:0
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK
Serie B
Trapani
1:0
Chievo
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Perugia
3:1
Pescara
Austria Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Red Bull Salzburg
SCR Altach
2:1
Wolfsberger AC
Linzer ASK
0:4
Rapid Wien
Prva HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
Premier Liga
Desna Chernihiv
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Șahtar Donețk
Olimpik Donetsk
1:3
Dynamo Kyiv
Superliga Daneză
FC Copenhaga
2:1
Brondby
Randers
3:0
Sonderjyske
Horsens
2:1
Odense
Esbjerg
1:2
Aarhus
Aalborg
1:1
Hobro
Segunda División
Fuenlabrada
1:0
Cadiz
Oviedo
2:1
Rayo Vallecano
Elche
2:0
Racing Santander
Lugo
0:0
Deportivo La Coruna
Extremadura
0:1
Las Palmas
Primera División
Boca Juniors
1:1
Argentinos Juniors
Newells Old Boys
2:3
River Plate
San Lorenzo
2:0
Patronato
Prima Ligă
Jablonec
0:1
Dynamo České Budějovice
Mlada Boleslav
3:1
Teplice
Plzen
1:0
Bohemians 1905
Slavia Praha
2:0
Karvina
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia
LKS Lodz
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
0:1
Lechia Gdansk
Tippeligaen
Lillestrom
0:0
Sarpsborg
Mjondalen
1:0
Valerenga
Molde
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg
3:2
Ranheim
Tromso
1:1
Stabaek
Brann
1:5
Viking
Haugesund
4:1
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
1:2
Stromsgodset
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Superliga Elvețiană
Basel
3:0
Young Boys
FC Lugano
1:0
Servette FC
Luzern
1:4
St Gallen
Prima Ligă
Lokomotiv Moscova
1:2
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
1:0
Spartak Moscow
Superliga Slovaciei
MSK Zilina
0:0
Slovan Bratislava
Prima Ligă Bielorusă
Shakhter Soligorsk
1:0
Gorodeya
Torpedo Zhodino
1:2
BATE
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
FC Energetik-BGU Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Gomel
3:0
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
FC Minsk
Slutsk
2:1
Neman
Vitebsk
0:2
Slavia Mozyr
SuperLiga Chineză
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Lifan
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
2:2
Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Viktoria Berlin
Regionalliga Südwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
Segunda División B Grup 2
Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Club II
3:3
Izarra
Segunda División B Grup 1
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas Atlético
UD Ibiza
3:1
Melilla
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
Segunda División B Grup 3
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
AE Prat
1:3
Gimnastic
Ebro
1:1
UE Cornellà
Villarreal B
0:0
Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
Segunda División B Grup 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Don Benito
0:1
Cordoba
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Marbella
2:1
Sevilla Atletico
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
1. Lig Turcia
Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
Umraniyespor
2:2
Akhisar Belediye
Boluspor
2:2
Menemen Belediye
Altay
1:1
Eskisehirspor
Divizia Secundă Belgiană
Union S.Gilloise
0:2
Beerschot Wilrijk
Superliga Serbiei
Macva
0:2
Partizan Beograd
Norvegia play-offs
Start
1:0
KFUM Oslo
A-League Australia
Western United
0:2
Sydney
Adelaide United
1:2
Wellington Phoenix
3. Liga Germania
FC Ingolstadt 04
1:1
SV Meppen
Unterhaching
2:3
TSV 1860 Munich
Serie C Grup B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
Reggio Audace
2:2
Piacenza
Serie C Grup
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Novara
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Gozzano
0:2
Lecco
Italie Seria C Grup C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Catanzaro
1:3
Ternana
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
Bari 1908
Rieti
1:4
Catania
Teramo
0:3
Reggina
Casertana
1:3
Paganese
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Potenza
1:0
Picerno
Armenian Premier League
Alashkert
1:1
Pyunik Yerevan
Lori FC
8:0
Fc Yerevan
FC Ararat-Armenia
0:0
Fc Urartu
Prima Divizie Cipriotă
Pafos FC
0:1
Doxa Katokopias
Apollon Limassol
4:1
Nea Salamis
PrvaLiga
NK Bravo
1:2
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
2:1
Rudar Velenje
Ligat ha Al Israel
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalem
Primera División
Coquimbo Unido
amâ
Cobresal
Union Espanola
amâ
Antofagasta
Curicó Unido
amâ
Universidad de Chile
Everton De Vina
amâ
OHiggins
Audax Italiano
amâ
Universidad De Concepcion
Palestino
amâ
Deportes Iquique
Universidad Catolica
amâ
Huachipato
Colo Colo
amâ
Unión La Calera
Premijer Liga
Celik Zenica
1:2
FK Borac Banja Luka
Radnik Bielina
0:1
Velež Mostar
Siroki Brijeg
4:0
Zvijezda 09
Division Profesional
Deportivo Santaní
0:1
River Plate Asunción
Club Guarani
0:1
Sol de America
Muntenegru League One
Iskra Danilovgrad
1:2
Petrovac
Rudar Pljevlja
3:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
1:0
Grbalj
Sutjeska
0:2
Buducnost Podgorica
FC Podgorica
2:0
Zeta
Colombia - Primera B PB Clausura
Cortulua
0:0
Chicó
Turcia TFF 2. LIG Grup Alb
Amedspor
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Hacettepe
1:0
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
Turcia TFF 2. LIG Grup Red
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmarasspor AS
1:2
BB Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyupspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Liga MX playoff
Leon
1:2
Mazatlán F.C.
Club Queretaro
2:3
Necaxa
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional
Benfica B
2:2
Mafra
FC Porto B
4:1
Cova De Piedade
Africa de Sud Premier League
AmaZulu
0:0
Maritzburg United
Chippa United
0:0
Baroka
Superliga Indoneziei
Arema
1:1
Kalteng Putra
Prima Ligă Azerbaijan
Sabail
0:0
Neftchi Baku
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau-Weiss Linz
Prima Ligă Macedonia de Nord
Akademija Pandev
0:3
Vardar Skopje
Borec Veles
1:0
Renova
Rabotnicki
1:1
Sileks
Shkendija Tetovo
4:0
Shkupi 1927
Cupa Confederației CAF
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Japonia- Playoffs
Omiya Ardija
0:2
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
Ventforet Kofu
Challenge League
FC Vaduz
4:2
FC Chiasso
Ecuador - First Division
Aucas
1:3
L.D.U. Quito
Delfín
2:1
Macara
K League 1
Daegu FC
0:0
FC Seoul
Jeonbuk
1:0
Gangwon Fc
Ulsan Hyundai
1:4
Pohang Steelers
Super League India
Kerala Blasters
2:2
Goa
Primera B Nacional Argentina
Estudiantes B.A.
0:0
Belgrano Cordoba
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
2:1
Almagro
Division 3 Argentina
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Torneo Federal A Argentina
Atlético Güemes
3:0
Chaco For Ever
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo Bahia Blanca
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Ferro Carril Oeste
1:3
Villa Mitre
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
Grecia Football League
A.E. Karaiskakis
2:1
Apollon Pontou
Doxa Drama
0:0
Levadiakos
Pas Giannina
2:0
AO Platanias
I liga Polonia
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Warta Poznan
3:0
Wigry Suwalki
Odra Opole
0:0
GKS Tychy
Chrobry Glogow
0:2
Miedz Legnica
Segunda Divisin Peru
Juan Aurich
2:0
Atletico Grau
Alianza Atletico
1:1
Deportivo Coopsol
Primera division Apertura Salvador
Asuila
1:2
Isidro Metapan
Alianza
4:3
El Vencedor
Jocoro
4:1
Chalatenango
C.D. FAS
0:1
Municipal Limeno
Santa Tecla
2:1
11 Deportivo
Sonsonate
1:1
Juventud Independiente
Liga Nacional Guatemala