Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 16.01.2021

Süper Lig
Atiker Konyaspor
2:3
Goztepe A.Ş.
TV'de
Gazisehir Gaziantep FK
2:1
Kayserispor
TV'de
Medipol Basaksehir FK
1:1
Demir Grup Sivasspor
TV'de
Antalyaspor A.Ş.
1:1
Trabzonspor A.Ş.
TV'de
Bundesliga
1899 Hoffenheim
0:0
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
1:1
FSV Mainz 05
TV'de
FC Koln
0:0
Hertha Berlin
VfL Wolfsburg
2:2
RB Leipzig
TV'de
Werder Bremen
2:0
Augsburg
TV'de
VfB Stuttgart
2:2
Borussia M'gladbach
TV'de
2. Bundesliga
Erzgebirge Aue
0:3
Fortuna Dusseldorf
TV'de
Hannover 96
2:3
FC St. Pauli
VfL Bochum
3:1
FC Nurnberg
Primeira Liga
FC Porto
1:1
Benfica
TV'de
Pacos Ferreira
2:0
SC Braga
TV'de
Tondela
3:1
Boavista
Kuzey İrlanda Championship
Loughgall
Gönder
Ballyclare Comrades
Harland & Wolff Welders
Gönder
Institute F.C.
Knockbreda
Gönder
Dundela
Ards
Gönder
Ballinamallard United
Annagh United
Gönder
Dergview
Newry City
Gönder
Queens University
Premier Lig
Wolverhampton Wanderers
2:3
West Bromwich Albion
TV'de
Leeds United
0:1
Brighton
TV'de
West Ham United
1:0
Burnley
TV'de
Fulham
0:1
Chelsea
TV'de
Leicester City
2:0
Southampton
TV'de
İspanya Kupası
Pena Deportiva
1:4
EZ
Valladolid
Almeria
5:0
Alaves
TV'de
Girona
2:0
Cadiz
TV'de
Fuenlabrada
2:4
Pen
Levante
TV'de
Leganes
0:1
EZ
Sevilla
TV'de
Seri A
Bologna
1:0
Verona
TV'de
Torino
0:0
Spezia
TV'de
Sampdoria
2:1
Udinese
TV'de
Ligue 1
Marsilya
1:2
Nimes
TV'de
Angers
0:1
Paris Saint Germain
TV'de
Serie B
Cittadella
1:0
Ascoli
Monza
2:2
Cosenza Calcio
Pisa
1:0
Brescia
Pordenone
2:0
Venezia
Reggina
0:1
Lecce
Ligue 2
Troyes
2:1
Sochaux
TV'de
Toulouse
2:0
Grenoble Foot 38
TV'de
Ajaccio
1:0
Caen
Amiens
0:0
Le Havre
Auxerre
4:1
Chateauroux
Clermont Foot 63
5:0
Dunkerque
Guingamp
0:0
Nancy
Rodez
1:0
Pau
Premiership
Celtic
0:0
Livingston
Hamilton Academical
0:0
Dundee United
Hibernian
2:0
Kilmarnock
Ross County
4:1
Aberdeen
St Johnstone
1:0
St Mirren
Seri A
Palmeiras
1:1
Gremio
Eerste Divisie
TOP Oss
1:4
Telstar
Lega Pro 1 Grup C
Turris
1:1
Vibonese
Avellino
1:0
Cavese
Championship
Middlesbrough
0:1
Birmingham City
TV'de
Blackburn Rovers
1:1
Stoke City
AFC Bournemouth
0:1
Luton Town
Bristol City
2:0
Preston North End
Cardiff City
1:2
Norwich
Derby
0:1
Rotherham United
Nottingham Forest
3:1
Millwall
Watford
2:0
Huddersfield
TV'de
Barnsley
0:2
Swansea City
TV'de
Eredivisie
Emmen
1:4
Vitesse
TV'de
Sparta Rotterdam
3:5
PSV
TV'de
Utrecht
2:0
Heracles
PEC Zwolle
0:2
Fortuna Sittard
Az Alkmaar
2:1
ADO Den Haag
Pro Lig
Oostende
2:1
Kortrijk
Royal Excel Mouscron
2:0
Genk
Waasland-Beveren
1:5
Zulte-Waregem
Charleroi
0:1
Mechelen
1. Lig
Falkirk
Gönder
Montrose
Clyde
Gönder
East Fife
Dumbarton
Gönder
Forfar Athletic
Partick
Gönder
Cove Rangers
Peterhead
Gönder
Airdrieonians
2. Lig
Stenhousemuir
Gönder
Albion Rovers
Stirling Albion
Gönder
Brechin
Annan Athletic
Gönder
Cowdenbeath
Elgin City
Gönder
Edinburgh City
Queens Park
Gönder
Stranraer
Championship
Alloa Athletic
1:3
Hearts
Queen Of The South
2:2
Arbroath
Raith Rovers
Gönder
Inverness Ct
Çek Ligi
Mlada Boleslav
1:1
Zbrojovka Brno
Opava
0:0
Zlin
Slovacko
2:0
Karvina
Slovan Liberec
1:1
Bohemians 1905
Slavia Praha
3:1
Sigma Olomouc
LigaPro
Leixoes
1:0
Chaves
Benfica B
2:2
Academica
Vizela
3:1
Penafiel
3rd Liga
Verl
1:1
FC Kaiserslautern
Unterhaching
0:2
Magdeburg
Lubeck
Gönder
Hansa Rostock
Dynamo Dresden
Gönder
Wehen Wiesbaden
Saarbrucken
Gönder
FSV Zwickau
Hallescher FC
0:4
FC Bayern München II
Lega Pro 1 Grup B
Arezzo
0:2
Cesena
Fano Alma J.
1:1
Gubbio
Imolese
2:0
Matelica
Fermana
2:1
Legnago Salus
Mantova
0:0
Triestina
Serie B
Sampaio Correa
2:1
Paran
Amrica Mineiro
1:1
Botafogo SP
Centro Sportivo Alagoano
1:1
Avai
1.Lig
Dinamo Bucuresti
0:1
Chindia Targoviste
Cymru Premier
Caernarfon
Gönder
Aberystwyth Town
Cefn Druids
Gönder
Barry Town
Flint Town
Gönder
The New Saints
Penybont FC
Gönder
Connah's Quay
Carioca
Nova Iguacu
1:0
Friburguense
America-RJ
21:00
Sampaio Correa Rj
Americano Campos
3:2
Ad Cabofriense
Albania Superliga
Apolonia Fier
1:0
KF Laçi
Skenderbeu Korce
1:2
Partizani
KF Tirana
2:1
Kastrioti
1. Lig
Omonia Nicosia
2:0
Ethnikos Achnas
Anorthosis
2:0
Nea Salamis
Birinci Bölüm
Danubio
0:3
Cerro Largo
CA Cerro
1:1
Penarol
Birinci Bölüm
Necaxa
1:0
Atltico San Luis
Jurez
0:0
Club Tijuana
Premier Lig
Curicó Unido
1:3
OHiggins
Huachipato
4:0
Santiago Wanderers
Premier League
Supersport United
0:0
Mamelodi Sundowns
Golden Arrows
1:0
Tshakhuma Madzivhadila
Bloemfontein Celtic
1:1
Stellenbosch FC
TS Galaxy F.C.
0:1
Chippa United
Cape Town City
1:2
Kaizer Chiefs
Baroka
0:1
Moroka Swallows
A Ligi
Melbourne Victory
Gönder
Wellington Phoenix
Sydney
1:1
Western Sydney Wanderers
TV'de
Melbourne City
2:1
Western United
TV'de
NIFL Premiership
Ballymena United
Gönder
Crusaders
Carrick Rangers
Gönder
Glenavon FC
Portadown
Gönder
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
Gönder
Glentoran
Cliftonville
Gönder
Larne
Cezayir - 1. Lig
WA Tlemcen
0:2
Js Kabylie
NC Magra
0:0
Paradou Ac
Es Setif
0:1
MC Alger
Cr Belouizdad
1:1
Mc Oran
USM Alger
3:1
RC Relizane
V.League 1
Becamex Binh Duong
1:0
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
1:1
Binh Dinh
Viettel
0:1
Hai Phong
Dostluk Maçları
Etar Veliko Tarnovo
3:0
Spartak Pleven
Ruzomberok
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Gyirmot SE
0:0
Zalaegerszeg
NK Osijek
2:2
MOL Fehérvár FC
Red Bull Salzburg
6:0
Vorwärts Steyr
Nordsjaelland
4:2
Helsingor
Vejle
Gönder
Aarhus Fremad
Zurich
Gönder
FC Wil
FK Senica
2:1
Lisen
Lyngby
5:2
HIK
Termalica Nieciecza
0:2
Cracovia Krakow
Vasas
1:2
Dunajska Streda
Wisla Krakow
2:2
MSK Zilina
Slask Wroclaw
4:1
Novi Pazar
Beroe
3:0
Yantra 2019 Gabrovo
Septemvri Sofia
0:4
CSKA 1948
Cherno More Varna
4:1
Sozopol
Metalac
4:0
Zemun
Brondby
1:2
Kolding IF
Randers
5:3
Esbjerg
Young Boys
5:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
NK Celje
1:1
Nafta Lendava
Red Bull Salzburg
1:3
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
16:00
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
0:0
Amstetten
Servette FC
0:0
Neuchatel Xamax
Ried
3:1
FC Juniors OÖ
SKN St. Polten
0:1
FC Blau-Weiss Linz
Puskas Academy
5:0
Ujpest
Anderlecht
0:1
Union S.Gilloise
Basel
0:0
FC Chiasso
TSV Hartberg
1:3
Austria Klagenfurt
Rakow Czestochowa
2:2
Mariupol
Diosgyori
3:2
MeMezokovesd-Zori
St Gallen
17:00
SCR Altach
SCR Altach
0:2
St Gallen
LASK Linz
5:0
Lafnitz
Grasshopper
3:2
Austria Lustenau
Young Boys
3:2
Aarau
Puskas Academy
3:0
Szombathelyi Haladas
MTK Budapest
0:1
Budapest Honved
Zurich
1:1
Winterthur
Endonezya Super Liga
Bhayangkara
Gönder
Persita Tangerang
Pusamania Borneo
Gönder
Madura United
PSIS Semarang
Gönder
Bali United Pusam
Persik Kediri
Gönder
PSS Sleman
Persebaya Surabaya
Gönder
Barito Putera
African Nations Championship
Kamerun
1:0
Zimbabwe
Mali
1:0
Burkina Faso
Indian Super League
Mumbai FC
0:0
Hyderabad
FA Trophy
Stockport
1:2
Notts County
Havant & Wville
3:0
Altrincham
Oxford City
4:2
Haringey Borough
Bath City
0:1
Peterborough Sports
Sutton United
3:1
Dagenham & Redbridge FC
Maidstone United
2:1
Dorking Wanderers
Weymouth
0:1
Darlington F.C.
AFC Hornchurch
3:0
Pen
Kings Lynn
Lega Pro 1 Grup A
Lucchese
1:1
Renate
Pistoiese
1:1
Giana Erminio
Pro Patria
0:0
US Alessandria Calcio
1. Lİg
AFC Wimbledon
0:3
Sunderland
Hull City
1:1
Blackpool
Peterborough
3:0
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
1:1
Crewe Alexandra
Rochdale
3:3
Wigan Athletic
Shrewsbury Town
Gönder
Lincoln City
Swindon Town
1:2
Doncaster Rovers
Accrington
0:1
Gillingham
Bristol Rovers
0:1
Charlton Athletic
Burton Albion
0:1
Ipswich
Fleetwood Town
0:1
Portsmouth
2. Lİg
Barrow
1:0
Scunthorpe
Bolton Wanderers
1:1
Cheltenham Town
Bradford
Gönder
Crawley Town
Colchester United
1:1
Cambridge United
Forest Green Rovers
1:1
Port Vale
Grimsby
0:0
Southend
Leyton Orient
2:0
Morecambe
Mansfield
Gönder
Carlisle United
Newport County
0:0
Salford City
Stevenage
0:0
Tranmere Rovers
Walsall
1:1
Oldham
Futbol Ligi
Panachaiki
1:1
Trikala
Ierapetra
15:45
Diagoras
Karaiskakis
15:45
Levadiakos
Regionalliga Southwest
TSV Eintracht Stadtallendorf
0:3
TSG Balingen
Giessen
1:0
Bayern Alzenau
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
FSV Frankfurt
2:1
Mainz 05 II
Hessen Kassel
2:2
Hoffenheim II
SV Elversberg
4:0
Sonnenhof Großaspach
TSV Schott Mainz
1:3
TSV Steinbach
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:0
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
1:2
Freiburg II
Astoria Walldorf
1:0
VfR Aalen
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
Regionalliga West
Bonner
0:1
Sportfreunde Lotte
Fortuna Dusseldorf II
0:2
SV Straelen
Fortuna Koeln
3:0
SV Bergisch Gladbach 09
Preussen Munster
2:0
Rödinghausen
RW Ahlen
0:1
Wuppertaler
Oberhausen
5:0
FC Wegberg-Beeck
SC Wiedenbrück 2000
0:0
Rot Weiss Essen
Lippstadt
3:1
VfB Homberg
Primera B Açılış
Unión Magdalena
1:2
Llaneros
Real Cartagena
2:1
Cortulua
Orsomarso
2:2
Barranquilla Fútbol Club
SÜPER LİG
Asteras Tripolis
2:0
Panetolikos
Larisa
0:1
Apollon Smirnis
Segunda Division B Group I -
Compostela
0:0
Unionistas de Salamanca
Segunda Division B Group I - B
Marino de Luanco
1:0
Numancia
Cultural Leonesa
Gönder
Sporting Gijon II
Segunda Division B Group II -
Leioa
1:1
Real Sociedad II
Alavés B
0:1
Real Unión
Athletic Club II
1:1
Arenas de Getxo
Portugalete
0:1
Racing Santander
Laredo
1:3
SD Amorebieta
Segunda Division B Group IV - A
Linense
1:0
CD Marino
Segunda Division B Group V-
Real Madrid II
Gönder
Las Rozas CF
Conference National
Wrexham
3:1
Dover Athletic
Ghana Premier League
Liberty Pro FC
1:2
Ebusua Dwarfs
Brazil Serie C - Group D
Ypiranga
1:0
Paysandu
Remo
0:1
Londrina
Yeni Zelanda Premiership
Auckland City FC
2:1
Wanderers Sc
Canterbury United
1:0
Eastern Suburbs
Premier league Malta
Gzira United
4:1
Floriana FC
Hibernians
1:0
Sliema Wanderers
Balzan
0:1
Tarxien Rainbows
Lowland League
Civil Service Strollers
Gönder
Vale of Leithen
Dalbeattie Star
Gönder
Stirling University
Kelty Hearts
Gönder
BSC Glasgow
Spartans Edinburgh
Gönder
East Kilbride
Berwick
Gönder
Caledonian Braves
Edinburgh University
Gönder
Bonnyrigg Rose
Gala Fairydean Rovers
Gönder
East Stirlingshire
Gretna 2008
Gönder
Cumbernauld Colts
Highland League
Brora Rangers
Gönder
Nairn County F.C.
Buckie Thistle
Gönder
Turriff United
Clachnacuddin
Gönder
Fort William
Formartine Utd
Gönder
Rothes
Fraserburgh
Gönder
Deveronvale
Huntly
Gönder
Inverurie Loco Works
Keith
Gönder
Lossiemouth
Strathspey Thistle
Gönder
Wick Academy
Tanzania Premier League
Coastal Union
Gönder
Azam F.C.
Simba S.C.
Gönder
Mtibwa Sugar
Tanzania Prisons
Gönder
Dodoma JijiDodoma Jiji
Gönder
JKT Tanzania
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..