Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 16.01.2021

Премьер-Лига
Вулверхэмптон Уондерерс
2:3
Уэст Бромвич Альбион
на ТБ
Лидс Юнайтед
0:1
Брайтон & Хоув Альбион
на ТБ
Уэст Хэм Юнайтед
1:0
Бернли
на ТБ
Фулхэм
0:1
Челси
на ТБ
Лестер Сити
2:0
Саутгемптон
на ТБ
Чемпионат
Миддлсбро
0:1
Бирмингем Сити
на ТБ
Блэкберн Роверс
1:1
Сток Сити
Борнмут
0:1
Лутон Таун
Бристол Сити
2:0
Престон Норт Энд
Кардифф Сити
1:2
Норвич Сити
Дерби Каунти
0:1
Ротерхэм Юнайтед
Ноттингем Форест
3:1
Миллуол
Уотфорд
2:0
Хаддерсфилд Таун
Барнсли
0:2
Суонси Сити
Кубок короля
Пеня Депортива
1:4
ПДЧ
Реал Вальядолид
Альмерия
5:0
Депортиво Алавес
на ТБ
Жирона
2:0
Кадис
на ТБ
Фуенлабрада
2:4
ПЕН
Леванте
на ТБ
Леганес
0:1
ПДЧ
Севилья
на ТБ
Райо Вальекано
2:0
Эльче
Бундеслига
Хоффенхайм
0:0
Арминия Билефельд
Боруссия Дортмунд
1:1
Майнц 05
на ТБ
Кельн
0:0
Герта
Вольфсбург
2:2
РБ Лейпциг
Вердер Бремен
2:0
Аугсбург
Штутгарт
2:2
Боруссия Менхенгладбах
на ТБ
Серия А
Болонья
1:0
Хеллас Верона
на ТБ
Торино
0:0
Специя
на ТБ
Сампдория
2:1
Удинезе
на ТБ
Лига 1
Олимпик Марсель
1:2
Ним
на ТБ
Анжер
0:1
ПСЖ
на ТБ
Товарищеские матчи
Етър
3:0
Спартак Плевен
Ружомберок
2:2
Татран Липтовски Микулаш
Гирмот
0:0
Залаегерсег
Осиек
2:2
МОЛ Фехервар
Зальцбург
6:0
Vorwärts Steyr
Нордсьелланд
4:2
Элите 3000 Хелсингор
Вейле
Від
Аархус Фремад
Цюрих
Від
Виль
Сеница
2:1
Лишень
Люнгбю
5:2
ХИК
Висла Краков
2:2
Жилина
Шлёнск Вроцлав
4:1
Нови Пазар
Берое
3:0
Янтра - Габрово
Септември
0:4
ЦСКА 1948
Черно море
4:1
Созопол
Металац ГМ
4:0
Земун
ЛКС Нечеча
0:2
Краковия Краков
Вашаш
1:2
ДАК
Брондбю
1:2
Коллинг ИФ
Рандерс
5:3
Эсбьерг
Янг Бойз
5:1
Лозанна Уши
Зальцбург
15:00
Сваровський Тироль
Зальцбург
0:0
Амстетен
Серветт
0:0
Невшатель Ксамакс
Рид
3:1
Жуниорс ОО
Ст. Пелтен
0:1
Блау-Вайс Линц
Пушкас Академия
5:0
Уйпешт
Целе
1:1
Нафта
Зальцбург
1:3
Сваровський Тироль
Андерлехт
0:1
Юнион Сент-Жиллуаз
Базель
0:0
Кьяссо
Хартберг
1:3
Аустриа Клагенфурт
Раков Честочова
2:2
Маріуполь
Диошдьор ВТК
3:2
Мезоковешди СЕ
Санкт-Галлен
16:00
Райндорф Альтах
Райндорф Альтах
0:2
Санкт-Галлен
ЛАСК Линц
5:0
Лафниц
Грассхоппер
3:2
Австрия Лустенау
Янг Бойз
3:2
Аарау
Пушкас Академия
3:0
Сомбатели Халадаш
МТК
0:1
Гонвед
Цюрих
1:1
Винтертур
Эредивизи
Эммен
1:4
Витесс
на ТБ
Спарта Роттердам
3:5
ПСВ
на ТБ
Утрехт
2:0
Хераклес
Зволле
0:2
Фортунна Ситтард
АЗ Алкмаар
2:1
АДО Ден Хааг
Про-Лига
Остенде
2:1
Кортрийк
Мукрон Перувелз
2:0
Генк
Ред Стар Ваасланд
1:5
Зульте-Варегем
Шарлеруа
0:1
Мехелен
Лига Португезе
Пасуш де Феррейра
2:0
Спортинг Брага
на ТБ
КД Тондела
3:1
Боавишта
Премьер-Лига
Селтик
0:0
Ливингстон
Гамильтон Академикалс
0:0
Данди Юнайтед
Хиберниан
2:0
Килмарнок
Росс Каунти
4:1
Абердин
Сент-Джонстон
1:0
Сент-Миррен
2. Бундеслига
Эрцгебирге Ауе
0:3
Фортуна Дюссельдорф
Ганновер 96
2:3
Санкт-Паули
Бохум
3:1
ФК Нюрнберг
Суперлига
Коньяспор
2:3
Гёзтепе АС Измир
Газиантеп
2:1
Кайсериспор
Истанбул ББ
1:1
Сивасспор
Антальяспор
1:1
Трабзонспор
Серия В
Читаделла
1:0
Асколи
Монца
2:2
Козенца
Пиза
1:0
Брешия
Порденоне Кальчио
2:0
Венеция
Реджина
0:1
Лече
Лига 2
Труа
2:1
Сошо
Тулуза
2:0
Гренобль Фут 38
Аяччо
1:0
Кан
Амьен
0:0
Гавр
Осер
4:1
Шатору
Клермон Фут 63
5:0
Дюнкерк
Генгам
0:0
Нанси
Родез
1:0
По
Первый дивизион
ТОП Осс
1:4
Телстар
Лига 1
АФК Уимблдон
0:3
Сандерленд
Плимут Аргайл
1:1
Крю Александра
Рочдейл
3:3
Уиган Атлетик
Шрусбери Таун
Від
Линкольн Сити
Суиндон Таун
1:2
Донкастер Роверс
Аккрингтон Стэнли
0:1
Джиллингем
Бристол Роверс
0:1
Чарльтон Атлетик
Бертон Альбион
0:1
Ипсвич Таун
Флитвуд Таун
0:1
Портсмут
Халл Сити
1:1
Блэкпул
Петерборо Юнайтед
3:0
Милтон Кейнс Донс
Лига 2
Барроу
1:0
Сканторп Юнайтед
Болтон Уондерерс
1:1
Челтенхэм Таун
Брэдфорд Сити
Від
Кроли Таун
Колчестер Юнайтед
1:1
Кэмбридж Юнайтед
Форест Грин Роверс
1:1
Порт Вэйл
Гримсби Таун
0:0
Саутенд Юнайтед
Лейтон Ориент
2:0
Моркэмб
Ньюпорт Каунти
0:0
Солфорд Сити
Стивенэйдж Боро
0:0
Транмир Роверс
Уолсолл
1:1
Олдхэм Атлетик
Серие А
Палмейрас
1:1
Гремио
Национальная конференция
Рексхэм
3:1
Довер Атлетик
Суперлига
Астерас Триполис
2:0
Панетоликос
Ларисса
0:1
Аполлон Смирнис
Примера-Дивизион
Некакса
1:0
Атлетико Сан Луис
Хуарез
0:0
Тихуана
Лига де Онра
Лейшойнш
1:0
Депортиво Чавес
Бенфика-Б
2:2
Академика
Визела
3:1
Пенафиел
В Этники
Паначаики
1:1
Трикала
Иерапетра
14:45
Діагорас
Караїскакіс
14:45
Левадиакос
3. Лига
Любек
Від
Ганза Росток
Динамо Дрезден
Від
Вехен Висбаден
Сарбрюкен
Від
Цвикау
Халлешер ФК
0:4
Бавария II
СЦ Верл
1:1
Кайзерслаутерн
Унтерхахинг
0:2
Магдебург
Чемпіонат африканських націй
Камерун
1:0
Зимбабве
Мали
1:0
Буркина-Фасо
А-Лига
Сидней ФК
1:1
Вестерн Сидней Уондерерс
Мельбурн Харт
2:1
Вестерн Юнайтед
Чешская лига
Млада Болеслав
1:1
Збройовка Бърно
Опава
0:0
Злин
Словацко
2:0
Карвина
Слован Либерец
1:1
Богемианс 1905
Славия Прага
3:1
Сигма
1. Дивизион
Омония Никосия
2:0
Этникос Ахнас
Анортосис
2:0
Неа Саламис
Лига I
Динамо Бухарест
0:1
Чиндия Търговище
Трофей Футбольной ассоциации
Леймаунт
0:1
Дарлингтон
Хорнчърч
3:0
ПЕН
Кингс Лин
Стокпорт
1:2
Ноттс Каунти
Хавант энд Уотерлувилл
3:0
Олтринкам
Оксфорд Сити
4:2
Харингей Бороуг
Бат Сити
0:1
Питърбро Спортс
Саттон Юнайтед
3:1
Дагенем & Редбридж
Мэйдстоун Юнайтед
2:1
Доркинг
Суперлига
Аполония Фиери
1:0
Ляч
Шкендербеу Корча
1:2
Партизани
Тирана
2:1
Кастриоти
Премьер-Лига
Карнарвон
Від
Аберистуит Таун
Сефн Друидс
Від
Барри Таун ФК
Флинт Таун
Від
Зе Нью-Сейнтс
Пенібонт
Від
Коннахс Кэй
Северная Ирландия
Лофголл
Від
Балликлер Комрадс
Харланд & Уолф Уелдърс
Від
Институт
Кнокбреда
Від
Дъндела
Ардз
Від
Баллинамаллард Юнайтед
Анаг Юнайтед
Від
Дергвю
Ньюри Сити
Від
Куинс Юниверсити
Второй Дивизион
Фалкирк
Від
Монтроуз
Клайд
Від
Ист Файф
Дамбартон
Від
Форфар Атлетик
Партик Тистл
Від
Коув Рейнджърс
Питерхед
Від
Эйрдри Юнайтед
Третий Дивизион
Аннан Атлетик
Від
Кауденбит
Элджин Сити
Від
Эдинбург Сити
Квинз Парк
Від
Странраер
Стенхаусмуир
Від
Альбион Роверс
Стирлинг Альбион
Від
Бречин Сити
Первый дивизион
Аллоа Атлетик
1:3
Харт оф Мидлотиан
Квин оф зе Саут
2:2
Арброат
Рэйт Роверс
Від
Инвернесс КТ
Серие С Група B
Арецо
0:2
Чезена
Фано
1:1
Губио
Имолезе
2:0
Мателика
Фермана
2:1
Леньяго Салус
Мантова
0:0
Триестина
Регионаллига Юго-западу
Айнтрахт Щадталендорф
0:3
Балинген
Гисен
1:0
Байерн Алзенау
Улм 1846
4:0
Пирмазенс
ФСФ Франкфурт
2:1
Майнц 05 II
Хасен Касел
2:2
Хоффенхайм II
Елверсберг
4:0
Зонненхоф Гроссаспах
Шот Майнц
1:3
Стайнбах
Рот-Вайсс Кобленц
1:0
Балингер
Штутгарт II
1:2
Фрайбург II
Астория Валдорф
1:0
Аален
Улм 1846
4:0
Пирмазенс
Регионаллига Запад
Бонер
0:1
Шпортфройнде Лотте
Фортуна Дюселдорф II
0:2
Штрален
Фортуна Кельн
3:0
Бергиш Гладбах 09
Пройссен Мюнстер
2:0
Родингхаузен
Ален
0:1
Вуперталер
Рот-Вайс Оберхаузен
5:0
Вегберг-Беек
Виденбрюк
0:0
Рот Вайс Есен
Липпштадт
3:1
Хомберг
Серие С Група А
Лукезе
1:1
Ренате
Пистоиезе
1:1
Гиана Ерминио
Про Патрия
0:0
Алесандрия Калчо
Серие С Група С
Турис
1:1
Вибонезе
Авеллино
1:0
Кавезе
Примера-Дивизион
Данубио
0:3
Серро Ларго
Серо
1:1
Пеньяроль
Примера-Дивизион
Курико Унидо
1:3
О'Хиггинс
Уачипато
4:0
Сантьяго Уондерерс
Примера Б Апертура
Унион Магдалена
1:2
Льянерос
Реал Картагена
2:1
Кортулуа
Орсомарсо
2:2
Барранкилья
Реал Сан Андрес
Від
Атлетико Уила
ФК Форталеса
Від
Тигрес
Богота
Від
Леонес
Серие Б
Сампайо Кореа
2:1
Парана
Америка Минейро
1:1
Ботафого СП
Центро Спортиво Алагоано
1:1
Аваи
Лига Кариока
Нова-Игуасу
1:0
Фрибургенсе
Америка РЖ
20:00
Сампаiо Корреа
Американо Кампос
3:2
Ад Кабуфриензе
Примера-Дивизион Апертура
Асуила
1:0
Луиз Ангел Фирпо
Коста-Рика Приме́ра Дивисьо́н Клаусура
ФК Лимон
0:2
Алахуэленсе
Алжир - Дивизион 1
Тлемсен
0:2
Кабулие
Магра
0:0
Парадоу
Ес Сетиф
0:1
МК Алжир
Белоуиздад
1:1
Мс Оран
УСМ Алжир
3:1
Релизан
Суперлига
Мумбаи Сити
0:0
Хайдерабад
Индонезия Лига 1
Бхаянгкара
Від
Персита Тангеранг
Пусамания Борнео
Від
Мадура Юнайтед
ПСИС Семаранг
Від
Бали Юнайтед
Персик Кедири
Від
ПСС Слеман
Персебая Сурабая
Від
Барито Путера
Южна Африка
Суперспорт Юнайтед
0:0
Мамелоди Сандаунз
Голдън Ероуз
1:0
Цакума Мадзивадила
Блумфонтейн Селтик
1:1
Стелленбос
ТС Галакси
0:1
Чиппа Юнайтед
Кейптаун Сити
1:2
Кайзер Чифс
Барока
0:1
Морока Суолоус
V-Лига 1
Бекамекс Бин Дуонг
1:0
Тханьхоа
Сонг Лам Нгхе Ан
1:1
Бин Дин
Виеттел
0:1
Хай Фонг
Гана Премьер-лига
Либърти Про ФК
1:2
Ебусуа Дуарфс
Бразилия Серия C - Група D
Ремо
0:1
Лондрина
Ипиранга
1:0
Пайсанду
Испания Секунда Дивизион B група I - А
Компостела
0:0
Унионистас де Саламанка
Испания Секунда Дивизион B група I - Б
Марино де Луанко
1:0
Нумансия
Културал Леонеса
Від
Спортинг Хихон II
Испания Секунда Дивизион Б група II - А
Лейоа
1:1
Реал Сосьедад II
Алавес Б
0:1
Реал Юнион
Атлетик Бильбао II
1:1
Аренас Клуб де Гечо
Португалете
0:1
Расинг Сантандер
Ларедо
1:3
СД Аморебиета
Испания Секунда Дивизион B група V - A
Реал Мадрид II
Від
Лас Розас
Испания Секунда Дивизион Б група IV - A
Линенсе
1:0
Марино
Новая Зеландия
Окленд Сити
2:1
Вондерерс
Кентербері Юнайтед
1:0
Істерн Сабарбс
Премьер-Лига Мальта
Гзира
4:1
Флориана
Хайбернианс
1:0
Сліма Вондерерс
Балзан
0:1
Таршіен Райнбоус
Лига Лоуленд
Сивил Сервис Строллерс
Від
Вале оф Лейтен
Далбити Стар
Від
Стерлинг Юниверсити
Келти Хартс
Від
БСК Глазгоу
Спартанс Единбург
Від
Ист Килбрайд
Бервик Рейнджерс
Від
Каледониан Брейвс
Единбург Юниверсити
Від
Бонириг Роуз
Гала Феърдийн Роувърс
Від
Ист Стърлингшър
ФК Гретна 2008
Від
Къмбърнолд Колтс
Хайленд Лига
Брора Рейнджерс
Від
Наирн Каунти
Бъки Тисъл
Від
Туррифф Юнайтед
Клачнакаддин
Від
Форт Уилям
Формартин Юнайтед
Від
Ротхес
Фрейзърбърг
Від
Деверонвеeл
Хънтли
Від
Инверъри Локо Воркс
Кейт
Від
Лоссімут
Стратспай Тисъл
Від
Уик Академи
Танзания Висша Лига
Симба
Від
Митбуа Шугър
Танзания Призънс
Від
КМС
Додома Джиджи
Від
ЖКТ Танзания
Коастал Юнион
Від
Азам
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..