Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 16.01.2021

Premier league
Wolverhampton Wanderers
2:3
West Bromwich Albion
on TV
Leeds United
0:1
Brighton
on TV
West Ham United
1:0
Burnley
on TV
Bundesliga
Union Berlin
1:0
Bayer Leverkusen
1899 Hoffenheim
0:0
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
1:1
FSV Mainz 05
FC Köln
0:0
Hertha Berlin
VfL Wolfsburg
2:2
RB Leipzig
Werder Bremen
2:0
Augsburg
Serie A
Lazio
3:0
Roma
on TV
Bologna
1:0
Verona
on TV
Copa del Rey
Pena Deportiva
1:4
AET
Valladolid
Almeria
5:0
Alaves
Girona
2:0
Cadiz
2nd Bundesliga
Wurzburger Kickers
0:0
Eintracht Braunschweig
Greuther Fuerth
1:1
SC Paderborn 07
Erzgebirge Aue
0:3
Fortuna Dusseldorf
Hannover 96
2:3
FC St. Pauli
VfL Bochum
3:1
FC Nurnberg
Championship
Middlesbrough
0:1
Birmingham City
on TV
Blackburn Rovers
1:1
Stoke City
AFC Bournemouth
0:1
Luton Town
Bristol City
2:0
Preston North End
Cardiff City
1:2
Norwich
Derby
0:1
Rotherham United
Nottingham Forest
3:1
Millwall
Watford
2:0
Huddersfield
on TV
League One
AFC Wimbledon
0:3
Sunderland
Accrington
0:1
Gillingham
Bristol Rovers
0:1
Charlton Athletic
Burton Albion
0:1
Ipswich
Fleetwood Town
0:1
Portsmouth
Hull City
1:1
Blackpool
Peterborough
3:0
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
1:1
Crewe Alexandra
Rochdale
3:3
Wigan Athletic
Shrewsbury Town
Post
Lincoln City
Swindon Town
1:2
Doncaster Rovers
League Two
Stevenage
0:0
Tranmere Rovers
Walsall
1:1
Oldham
Barrow
1:0
Scunthorpe
Bolton Wanderers
1:1
Cheltenham Town
Bradford
Post
Crawley Town
Colchester United
1:1
Cambridge United
Forest Green Rovers
1:1
Port Vale
Grimsby
0:0
Southend
Leyton Orient
2:0
Morecambe
Newport County
0:0
Salford City
First Division A
Eupen
2:0
Anderlecht
Oostende
2:1
Kortrijk
Ligue 1
Montpellier
2:3
AS Monaco
on TV
Primeira Liga
Sporting CP
1:1
Rio Ave
FC Porto
1:1
Benfica
Pacos Ferreira
2:0
SC Braga
Serie B
Chievo
2:1
Virtus Entella
L.R. Vicenza Virtus
0:0
Frosinone
Cittadella
1:0
Ascoli
Monza
2:2
Cosenza Calcio
Pisa
1:0
Brescia
Pordenone
2:0
Venezia
Reggina
0:1
Lecce
Scottish Premiership
Celtic
0:0
Livingston
Hamilton Academical
0:0
Dundee United
Hibernian
2:0
Kilmarnock
Ross County
4:1
Aberdeen
St Johnstone
1:0
St Mirren
Scottish League One
Falkirk
Post
Montrose
Clyde
Post
East Fife
Dumbarton
Post
Forfar Athletic
Partick Thistle
Post
Cove Rangers
Peterhead
Post
Airdrieonians
Scottish League Two
Annan Athletic
Post
Cowdenbeath
Elgin City
Post
Edinburgh City
Queens Park
Post
Stranraer
Stenhousemuir
Post
Albion Rovers
Stirling Albion
Post
Brechin
Scottish Championship
Morton
0:0
Dunfermline
Alloa Athletic
1:3
Hearts
Queen Of The South
2:2
Arbroath
Raith Rovers
Post
Inverness Ct
Eredivisie
Emmen
1:4
Vitesse
on TV
Super Lig
Genclerbirligi
1:3
Fatih Karagumruk
Konyaspor
2:3
Goztepe
Gaziantep FK
2:1
Kayserispor
Istanbul Basaksehir
1:1
Sivasspor
Ligue 2
Troyes
2:1
Sochaux
Toulouse
2:0
Grenoble Foot 38
Serie A
Palmeiras
1:1
Gremio
Eerste Divisie
Dordrecht
0:0
Volendam
Excelsior
1:0
FC Eindhoven
Roda
1:3
De Graafschap
Go Ahead Eagles
3:0
MVV Maastricht
Helmond Sport
4:0
Den Bosch
Jong AZ
2:5
Almere City
TOP Oss
1:4
Telstar
A-League
Sydney
1:1
Western Sydney Wanderers
on TV
Melbourne City
2:1
Western United
on TV
Indian Super League
Mumbai FC
0:0
Hyderabad
Super League
Asteras Tripolis
2:0
Panetolikos
1st League
Teplice
0:5
Jablonec
Mlada Boleslav
1:1
Zbrojovka Brno
Opava
0:0
Zlin
Slovacko
2:0
Karvina
Slovan Liberec
1:1
Bohemians 1905
Liga MX - Guard1aes
Necaxa
1:0
Atletico San Luis
Juarez
0:0
Club Tijuana
LigaPro
Leixoes
1:0
Chaves
3rd Liga
Viktoria Koln
0:2
Türkgücü-Ataspor München
Dynamo Dresden
Post
Wehen Wiesbaden
Saarbrucken
Post
FSV Zwickau
Hallescher FC
0:4
Bayern Munchen II
Verl
1:1
FC Kaiserslautern
Unterhaching
0:2
Magdeburg
Lubeck
Post
Hansa Rostock
Seria C Girone B
Arezzo
0:2
Cesena
Fano Alma J.
1:1
Gubbio
Imolese
2:0
Matelica
Fermana
2:1
Legnago Salus
Serie B
Figueirense
3:0
Brasil de Pelotas
Sampaio Correa
2:1
Parana
America Mineiro
1:1
Botafogo SP
Liga I
Steaua Bucuresti
3:0
Astra Giurgiu
Cymru Premier
Haverfordwest County
Post
Cardiff Metropolitan University
Penybont FC
Post
Connah's Quay
Caernarfon
Post
Aberystwyth Town
Cefn Druids
Post
Barry Town
Flint Town
Post
The New Saints
National
Cholet
1:2
FC Villefranche
Lyon la Duchere
0:0
Sete
Quevilly
2:0
Le Mans
Red Star FC 93
0:0
Boulogne
Stade Briochin
0:0
Concarneau
Avranches
2:1
Laval
Orleans
2:2
Creteil
1st League
Enosis Neon Paralimni
1:0
AEL Limassol
Ermis
2:0
Karmiotissa Polemidion
Omonia Nicosia
2:0
Ethnikos Achnas
Friendlies
FC Vaduz
5:1
FC Dornbirn 1913
Etar Veliko Tarnovo
3:0
Spartak Pleven
Ruzomberok
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Gyirmot SE
0:0
Zalaegerszeg
NK Osijek
2:2
MOL Fehérvár FC
Red Bull Salzburg
6:0
Vorwärts Steyr
Nordsjaelland
4:2
Helsingor
Vejle
Post
Aarhus Fremad
Zurich
Post
FC Wil
FK Senica
2:1
Lisen
Lyngby
5:2
HIK
Beroe
3:0
Yantra 2019 Gabrovo
Septemvri Sofia
0:4
CSKA 1948
Cherno More Varna
4:1
Sozopol
Metalac
4:0
Zemun
Termalica Nieciecza
0:2
Cracovia Krakow
Vasas
1:2
Dunajska Streda
Wisla Krakow
2:2
MSK Zilina
Slask Wroclaw
4:1
Novi Pazar
Brondby
1:2
Kolding IF
Randers
5:3
Esbjerg
Young Boys
5:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Red Bull Salzburg
0:0
Amstetten
Servette FC
0:0
Neuchatel Xamax
Ried
3:1
FC Juniors OÖ
SKN St. Polten
0:1
FC Blau-Weiss Linz
Puskas Academy
5:0
Ujpest
NK Celje
1:1
Nafta Lendava
Red Bull Salzburg
1:3
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
21:00
WSG Swarovski Tirol
Anderlecht
0:1
Union S.Gilloise
Basel
0:0
FC Chiasso
Hartberg
1:3
Austria Klagenfurt
Rakow Czestochowa
2:2
Mariupol
Diosgyori
3:2
MeMezokovesd-Zori
SCR Altach
0:2
St Gallen
LASK Linz
5:0
Lafnitz
Grasshopper
3:2
Austria Lustenau
St Gallen
22:00
SCR Altach
Young Boys
3:2
Aarau
Puskas Academy
3:0
Szombathelyi Haladas
Primera División
Danubio
0:3
Cerro Largo
Primera
Deportes La Serena
0:3
Unión La Calera
Curicó Unido
1:3
OHiggins
Huachipato
4:0
Santiago Wanderers
FA Trophy
Weymouth
0:1
Darlington F.C.
AFC Hornchurch
3:0
Pen
Kings Lynn
Stockport
1:2
Notts County
Havant & Wville
3:0
Altrincham
Oxford City
4:2
Haringey Borough
Bath City
0:1
Peterborough Sports
Sutton United
3:1
Dagenham & Redbridge FC
Maidstone United
2:1
Dorking Wanderers
England National League
Wrexham
3:1
Dover Athletic
New Zealand Premiership
Auckland City FC
2:1
Wanderers Sc
Canterbury United
1:0
Eastern Suburbs
Premier League
Supersport United
0:0
Mamelodi Sundowns
Golden Arrows
1:0
Tshakhuma Madzivhadila
Bloemfontein Celtic
1:1
Stellenbosch FC
TS Galaxy F.C.
0:1
Chippa United
Cape Town City
1:2
Kaizer Chiefs
Baroka
0:1
Moroka Swallows
Indonesia Liga 1
Bhayangkara
Post
Persita Tangerang
Pusamania Borneo
Post
Madura United
PSIS Semarang
Post
Bali United Pusam
Persik Kediri
Post
PSS Sleman
Persebaya Surabaya
Post
Barito Putera
Primera B PB Apertura
Unión Magdalena
1:2
Llaneros
Real Cartagena
2:1
Cortulua
Algeria - Legue 1
WA Tlemcen
0:2
Js Kabylie
NC Magra
0:0
Paradou Ac
Es Setif
0:1
MC Alger
Cr Belouizdad
1:1
Mc Oran
USM Alger
3:1
RC Relizane
Greece Football League
Ierapetra
20:45
Diagoras
Karaiskakis
20:45
Levadiakos
Panachaiki
1:1
Trikala
Seria C Group А
Lucchese
1:1
Renate
Pistoiese
1:1
Giana Erminio
Pro Patria
0:0
US Alessandria Calcio
Seria C Girone C
Turris
1:1
Vibonese
Saudi Professional League
Al Ahli Jeddah
0:0
Al-Hilal Riyadh
Northern Ireland Championship
Loughgall
Post
Ballyclare Comrades
Harland & Wolff Welders
Post
Institute F.C.
Knockbreda
Post
Dundela
Ards
Post
Ballinamallard United
Annagh United
Post
Dergview
Newry City
Post
Queens University
Regionalliga Southwest
TSV Eintracht Stadtallendorf
0:3
TSG Balingen
Giessen
1:0
Bayern Alzenau
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
FSV Frankfurt
2:1
Mainz 05 II
KSV Hessen Kassel
2:2
Hoffenheim II
SV Elversberg
4:0
Sonnenhof Großaspach
TSV Schott Mainz
1:3
TSV Steinbach
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:0
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
1:2
Freiburg II
Astoria Walldorf
1:0
VfR Aalen
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
Regionalliga West
Bonner
0:1
Sportfreunde Lotte
Fortuna Dusseldorf II
0:2
SV Straelen
Fortuna Koeln
3:0
SV Bergisch Gladbach 09
Preussen Munster
2:0
Rödinghausen
RW Ahlen
0:1
Wuppertaler
Oberhausen
5:0
FC Wegberg-Beeck
SC Wiedenbrück 2000
0:0
Rot Weiss Essen
Lippstadt
3:1
VfB Homberg
Albania Superliga
Kukesi
0:1
KF Vllaznia
Teuta Durrës
2:0
Bylis
Apolonia Fier
1:0
KF Laçi
Skenderbeu Korce
1:2
Partizani
KF Tirana
2:1
Kastrioti
Segunda Division B Group I - А
Compostela
0:0
Unionistas de Salamanca
Segunda Division B Group II - А
Leioa
1:1
Real Sociedad II
Alavés B
0:1
Real Unión
Segunda Division B Group IV - A
Linense
1:0
CD Marino
V.League 1
Becamex Binh Duong
1:0
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
1:1
Binh Dinh
Viettel
0:1
Hai Phong
Ghana Premier League
Liberty Pro FC
1:2
Ebusua Dwarfs
Premier League 2 Division 1
Brighton U23
1:5
Tottenham U23
Premier League 2 Division 2
Aston Villa U23
2:1
West Bromwich U23
Premier league Malta
Sirens
0:1
Hamrun Spartans
Gzira United
4:1
Floriana FC
Hibernians
1:0
Sliema Wanderers
Lowland League
Civil Service Strollers
Post
Vale of Leithen
Dalbeattie Star
Post
Stirling University
Kelty Hearts
Post
BSC Glasgow
Spartans Edinburgh
Post
East Kilbride
Berwick
Post
Caledonian Braves
Edinburgh University
Post
Bonnyrigg Rose
Gala Fairydean Rovers
Post
East Stirlingshire
Gretna 2008
Post
Cumbernauld Colts
Highland League
Brora Rangers
Post
Nairn County F.C.
Buckie Thistle
Post
Turriff United
Clachnacuddin
Post
Fort William
Formartine Utd
Post
Rothes
Fraserburgh
Post
Deveronvale
Huntly
Post
Inverurie Loco Works
Keith
Post
Lossiemouth
Strathspey Thistle
Post
Wick Academy
Tanzania Premier League
Coastal Union
Post
Azam F.C.
Simba S.C.
Post
Mtibwa Sugar
Tanzania Prisons
Post
KMC
Dodoma Jiji
Post
JKT Tanzania
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..