Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 16.01.2021

România Liga I
Dinamo București
0:1
Chindia Târgoviște
la TV
Premier League
Wolverhampton Wanderers
2:3
West Bromwich Albion
la TV
West Ham United
1:0
Burnley
la TV
Leeds United
0:1
Brighton
Fulham
0:1
Chelsea
la TV
Leicester City
2:0
Southampton
la TV
Bundesliga
1899 Hoffenheim
0:0
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
1:1
FSV Mainz 05
la TV
FC Cologne
0:0
Hertha Berlin
la TV
VfL Wolfsburg
2:2
RasenBallsport Leipzig
la TV
Werder Bremen
2:0
Augsburg
la TV
VfB Stuttgart
2:2
Borussia Monchengladbach
la TV
Serie A
Bologna
1:0
Verona
la TV
Torino
0:0
Spezia
la TV
Sampdoria
2:1
Udinese
la TV
Ligue 1
Marsilia
1:2
Nimes
la TV
Angers
0:1
Paris Saint Germain
la TV
Primeira Liga
Pacos Ferreira
2:0
SC Braga
Tondela
3:1
Boavista
Copa del Rey
Pena Deportiva
1:4
DOE
Real Valladolid
Almeria
5:0
Deportivo Alaves
Girona
2:0
Cadiz
Fuenlabrada
2:4
Pen
Levante
Leganes
0:1
DOE
Sevilla
Rayo Vallecano
2:0
Elche
2. Bundesliga
Erzgebirge Aue
0:3
Fortuna Duesseldorf
Hannover 96
2:3
FC St. Pauli
VfL Bochum
3:1
Nürnberg
Eredivisie
Emmen
1:4
Vitesse
Sparta Rotterdam
3:5
PSV
Utrecht
2:0
Heracles
PEC Zwolle
0:2
Fortuna Sittard
Az Alkmaar
2:1
ADO Den Haag
Süper Lig
Konyaspor
2:3
Goztepe
Gaziantep FK
2:1
Kayserispor
Istanbul Basaksehir
1:1
Sivasspor
la TV
Antalyaspor
1:1
Trabzonspor
Prima Ligă Belgiană
Oostende
2:1
Kortrijk
Royal Excel Mouscron
2:0
Genk
Waasland-Beveren
1:5
Zulte-Waregem
Sporting Charleroi
0:1
Mechelen
Prima Ligă Scoțiană
Hamilton Academical
0:0
Dundee United
Hibernian
2:0
Kilmarnock
Ross County
4:1
Aberdeen
St Johnstone
1:0
St Mirren
Celtic
0:0
Livingston
EFL Championship
Middlesbrough
0:1
Birmingham City
Blackburn Rovers
1:1
Stoke City
AFC Bournemouth
0:1
Luton Town
Bristol City
2:0
Preston North End
Cardiff City
1:2
Norwich
Derby
0:1
Rotherham United
Nottingham Forest
3:1
Millwall
Queens Park Rangers
amâ
Wycombe Wanderers
Watford
2:0
Huddersfield
Barnsley
0:2
Swansea City
Football League One
AFC Wimbledon
0:3
Sunderland
Accrington
0:1
Gillingham
Bristol Rovers
0:1
Charlton Athletic
Burton Albion
0:1
Ipswich
Fleetwood Town
0:1
Portsmouth
Hull City
1:1
Blackpool
Northampton Town
amâ
Oxford United
Peterborough
3:0
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
1:1
Crewe Alexandra
Rochdale
3:3
Wigan Athletic
Shrewsbury Town
amâ
Lincoln City
Swindon Town
1:2
Doncaster Rovers
Football League Two
Barrow
1:0
Scunthorpe
Bolton Wanderers
1:1
Cheltenham Town
Bradford
amâ
Crawley Town
Colchester United
1:1
Cambridge United
Forest Green Rovers
1:1
Port Vale
Grimsby
0:0
Southend
Leyton Orient
2:0
Morecambe
Mansfield
amâ
Carlisle United
Newport County
0:0
Salford City
Stevenage
0:0
Tranmere Rovers
Walsall
1:1
Oldham
Superliga Greacă
Asteras Tripolis
2:0
Panetolikos
Larisa
0:1
Apollon Smirnis
Serie B
Cittadella
1:0
Ascoli
Monza
2:2
Cosenza Calcio
Pisa
1:0
Brescia
Pordenone
2:0
Venezia
Reggina
0:1
Lecce
Ligue 2
Troyes
2:1
Sochaux
Toulouse
2:0
Grenoble Foot 38
Ajaccio
1:0
Caen
Amiens
0:0
Le Havre
Auxerre
4:1
Chateauroux
Clermont Foot 63
5:0
Dunkerque
Guingamp
0:0
Nancy
Rodez
1:0
Pau
Prima Ligă
Mlada Boleslav
1:1
Zbrojovka Brno
Opava
0:0
Zlin
Slovacko
2:0
Karvina
Slovan Liberec
1:1
Bohemians 1905
Slavia Praha
3:1
Sigma Olomouc
la TV
Eerste Divisie
TOP Oss
1:4
Telstar
Conference National
Wrexham
3:1
Dover Athletic
Maidenhead United
amâ
Yeovil Town
Brazilia Serie B
Sampaio Correa
2:1
Paran
Amrica Mineiro
1:1
Botafogo SP
Centro Sportivo Alagoano
1:1
Avai
Meci amical
Etar Veliko Tarnovo
3:0
Spartak Pleven
Ruzomberok
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Gyirmot SE
0:0
Zalaegerszeg
NK Osijek
2:2
MOL Fehérvár FC
Red Bull Salzburg
6:0
Vorwärts Steyr
FK Senica
2:1
Lisen
Nordsjaelland
4:2
Helsingor
Vejle
amâ
Aarhus Fremad
Zurich
amâ
FC Wil
Lyngby
5:2
HIK
Beroe
3:0
Yantra 2019 Gabrovo
Septemvri Sofia
0:4
CSKA 1948
Cherno More Varna
4:1
Sozopol
Metalac
4:0
Zemun
Termalica Nieciecza
0:2
Cracovia Krakow
Vasas
1:2
Dunajska Streda
Wisla Krakow
2:2
MSK Zilina
Slask Wroclaw
4:1
Novi Pazar
Brondby
1:2
Kolding IF
Randers
5:3
Esbjerg
Young Boys
5:1
FC Stade Lausanne-Ouchy
Red Bull Salzburg
0:0
Amstetten
Servette FC
0:0
Neuchatel Xamax
Ried
3:1
FC Juniors OÖ
SKN St. Polten
0:1
FC Blau-Weiss Linz
Puskas Academy
5:0
Ujpest
NK Celje
1:1
Nafta Lendava
Red Bull Salzburg
1:3
WSG Swarovski Tirol
Red Bull Salzburg
15:00
WSG Swarovski Tirol
Anderlecht
0:1
Union S.Gilloise
Basel
0:0
FC Chiasso
Hartberg
1:3
Austria Klagenfurt
Rakow Czestochowa
2:2
Mariupol
Diosgyori
3:2
MeMezokovesd-Zori
SCR Altach
0:2
St Gallen
Linzer ASK
5:0
Lafnitz
Grasshopper
3:2
Austria Lustenau
St Gallen
16:00
SCR Altach
Young Boys
3:2
Aarau
Puskas Academy
3:0
Szombathelyi Haladas
MTK Budapest
0:1
Budapest Honved
Zurich
1:1
Winterthur
Prima Ligă Țara Galilor
Caernarfon
amâ
Aberystwyth Town
Cefn Druids
amâ
Barry Town
Flint Town
amâ
The New Saints
Penybont FC
amâ
Connah's Quay
A-League Australia
Melbourne Victory
amâ
Wellington Phoenix
Sydney
1:1
Western Sydney Wanderers
Melbourne City
2:1
Western United
3. Liga Germania
Dynamo Dresden
amâ
Wehen Wiesbaden
Saarbrucken
amâ
FSV Zwickau
Hallescher FC
0:4
Bayern Munchen II
Verl
1:1
FC Kaiserslautern
Unterhaching
0:2
Magdeburg
Lubeck
amâ
Hansa Rostock
Serie C Grup B
Arezzo
0:2
Cesena
Fano Alma J.
1:1
Gubbio
Imolese
2:0
Matelica
Fermana
2:1
Legnago Salus
Mantova
0:0
Triestina
Serie C Grup
Lucchese
1:1
Renate
Pistoiese
1:1
Giana Erminio
Pro Patria
0:0
US Alessandria Calcio
Italie Seria C Grup C
Turris
1:1
Vibonese
Avellino
1:0
Cavese
Carioca
Nova Iguacu
1:0
FCSB
Prima Divizie Cipriotă
Omonia Nicosia
2:0
Ethnikos Achnas
Anorthosis
2:0
Nea Salamis
Primera División
Danubio
0:3
Cerro Largo
CA Cerro
1:1
Penarol
Primera División - Guard1aes
Necaxa
1:0
Atltico San Luis
Jurez
0:0
Club Tijuana
Primera División
Curicó Unido
1:3
OHiggins
Huachipato
4:0
Santiago Wanderers
NIFL Premiership
Ballymena United
amâ
Crusaders
Carrick Rangers
amâ
Glenavon FC
Portadown
amâ
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
amâ
Glentoran
Cliftonville
amâ
Larne
Primera B PB Apertura Columbia
Unión Magdalena
1:2
Llaneros
Real Cartagena
2:1
Cortulua
Orsomarso
2:2
Barranquilla Fútbol Club
Fortaleza FC
amâ
Tigres
Bogota FC
amâ
Leones FC
Real San Andrés
amâ
Huila
League One Scoțiană
Falkirk
amâ
Montrose
Clyde
amâ
East Fife
Dumbarton
amâ
Forfar Athletic
Partick Thistle
amâ
Cove Rangers
Peterhead
amâ
Airdrieonians
League Two Scoțiană
Annan Athletic
amâ
Cowdenbeath
Elgin City
amâ
Edinburgh City
Queens Park
amâ
Stranraer
Stenhousemuir
amâ
Albion Rovers
Stirling Albion
amâ
Brechin
Championship Scoțiană
Alloa Athletic
1:3
Hearts
Queen Of The South
2:2
Arbroath
Raith Rovers
amâ
Inverness Ct
Série A
Palmeiras
1:1
Gremio
LigaPro
Leixoes
1:0
Chaves
Benfica B
2:2
Academica
Vizela
3:1
Penafiel
Noua Zeelandă Premiership
Auckland City FC
2:1
Wanderers Sc
Canterbury United
1:0
Eastern Suburbs
Africa de Sud Premier League
Golden Arrows
1:0
Tshakhuma Madzivhadila
Supersport United
0:0
Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic
1:1
Stellenbosch FC
TS Galaxy F.C.
0:1
Chippa United
Cape Town City
1:2
Kaizer Chiefs
Baroka
0:1
Moroka Swallows
Superliga Indoneziei
Bhayangkara
amâ
Persita Tangerang
Pusamania Borneo
amâ
Madura United
PSIS Semarang
amâ
Bali United Pusam
Persik Kediri
amâ
PSS Sleman
Persebaya Surabaya
amâ
Barito Putera
Nedjma D1 Algeria
WA Tlemcen
0:2
Js Kabylie
NC Magra
0:0
Paradou Ac
Es Setif
0:1
MC Alger
Cr Belouizdad
1:1
Mc Oran
USM Alger
3:1
RC Relizane
Campionatul Națiunilor din Africa
Camerun
1:0
Zimbabwe
Mali
1:0
Burkina Faso
Super League India
Mumbai FC
0:0
Hyderabad
FA Trophy
Weymouth
0:1
Darlington F.C.
AFC Hornchurch
3:0
Pen
Kings Lynn
Stockport
1:2
Notts County
Havant & Wville
3:0
Altrincham
Oxford City
4:2
Haringey Borough
Bath City
0:1
Peterborough Sports
Sutton United
3:1
Dagenham & Redbridge FC
Maidstone United
2:1
Dorking Wanderers
Grecia Football League
PAE Chania
amâ
Doxa Drama
Panachaiki
1:1
Trikala
Ierapetra
14:45
Diagoras
Karaiskakis
14:45
Levadiakos
Primera division Apertura Salvador
Asuila
1:0
Luis Angel Firpo
Irlanda de Nord Championship
Loughgall
amâ
Ballyclare Comrades
Harland & Wolff Welders
amâ
Institute F.C.
Knockbreda
amâ
Dundela
Ards
amâ
Ballinamallard United
Annagh United
amâ
Dergview
Newry City
amâ
Queens University
Regionalliga Southwest
KSV Hessen Kassel
2:2
Hoffenheim II
SV Elversberg
4:0
Sonnenhof Großaspach
TSV Schott Mainz
1:3
TSV Steinbach
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:0
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
1:2
Freiburg II
Astoria Walldorf
1:0
VfR Aalen
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
TSV Eintracht Stadtallendorf
0:3
TSG Balingen
Giessen
1:0
Bayern Alzenau
SSV Ulm 1846
4:0
Fc Piramasens
FSV Frankfurt
2:1
Mainz 05 II
Regionalliga West
Bonner
0:1
Sportfreunde Lotte
Fortuna Dusseldorf II
0:2
SV Straelen
Fortuna Koeln
3:0
SV Bergisch Gladbach 09
Preussen Munster
2:0
Rödinghausen
RW Ahlen
0:1
Wuppertaler
Oberhausen
5:0
FC Wegberg-Beeck
SC Wiedenbrück 2000
0:0
Rot Weiss Essen
Lippstadt
3:1
VfB Homberg
Brazil Serie C - Group D
Remo
0:1
Londrina
Ypiranga
1:0
Paysandu
Segunda Division B Group I -
Compostela
0:0
Unionistas de Salamanca
Segunda Division B Group I - B
Marino de Luanco
1:0
Numancia
Cultural Leonesa
amâ
Sporting Gijon II
Segunda Division B Group II -
Leioa
1:1
Real Sociedad II
Alavés B
0:1
Real Unión
Athletic Club II
1:1
Arenas de Getxo
Portugalete
0:1
Racing Santander
Laredo
1:3
SD Amorebieta
Segunda Division B Group IV - A
Linense
1:0
CD Marino
Segunda Division B Group V-
Real Madrid II
amâ
Las Rozas CF
Ghana Premier League
Liberty Pro FC
1:2
Ebusua Dwarfs
Costa Rica Primera Division Clausura
Limón F.C.
0:2
Alajuelense
Albania Superliga
Apolonia Fier
1:0
KF Laçi
Skenderbeu Korce
1:2
Partizani
KF Tirana
2:1
Kastrioti
V.League 1
Becamex Binh Duong
1:0
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
1:1
Binh Dinh
Viettel
0:1
Hai Phong
Premier league Malta
Gzira United
4:1
Floriana FC
Hibernians
1:0
Sliema Wanderers
Balzan
0:1
Tarxien Rainbows
Lowland League
Civil Service Strollers
amâ
Vale of Leithen
Dalbeattie Star
amâ
Stirling University
Kelty Hearts
amâ
BSC Glasgow
Spartans Edinburgh
amâ
East Kilbride
Berwick
amâ
Caledonian Braves
Edinburgh University
amâ
Bonnyrigg Rose
Gala Fairydean Rovers
amâ
East Stirlingshire
Gretna 2008
amâ
Cumbernauld Colts
Highland League
Brora Rangers
amâ
Nairn County F.C.
Buckie Thistle
amâ
Turriff United
Clachnacuddin
amâ
Fort William
Formartine Utd
amâ
Rothes
Fraserburgh
amâ
Deveronvale
Huntly
amâ
Inverurie Loco Works
Keith
amâ
Lossiemouth
Strathspey Thistle
amâ
Wick Academy
Tanzania Premier League
Coastal Union
amâ
Azam F.C.
Simba S.C.
amâ
Mtibwa Sugar
Tanzania Prisons
amâ
Dodoma Jiji
amâ
JKT Tanzania
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..