Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 20.01.2021

Висша лига
Лийдс
отл
Саутхямптън
по ТВ
Манчестър Сити
20:00
Астън Вила
по ТВ
Фулъм
22:15
Манчестър Юнайтед
по ТВ
Чемпиъншип
Норич
20:00
Бристол Сити
по ТВ
Брентфорд
21:00
Лутън
Кардиф
21:00
Куинс Парк Рейнджърс
Хъдърсфийлд
21:00
Милуол
Нотингам Форест
21:00
Мидълзбро
Бирмингам
21:45
Престън НЕ
Серия А
Удинезе
16:00
Аталанта
по ТВ
Ла лига
Хетафе
20:00
Уеска
по ТВ
Бетис
22:00
Селта Виго
по ТВ
Виляреал
22:30
Гранада
по ТВ
Купа на Испания
Кордоба
20:00
Реал Сосиедад
по ТВ
Алкояно
22:00
Реал Мадрид
по ТВ
Бундеслига
Шалке 04
19:30
Кьолн
по ТВ
Арминия Билефелд
21:30
Щутгарт
Аугсбург
21:30
Байерн Мюнхен
по ТВ
РБ Лайпциг
21:30
Унион Берлин
Фрайбург
21:30
Айнтрахт Франкфурт
Италия Суперкупа
Ювентус
22:00
Наполи
Купа на Франция
Клермон Фут 63
14:45
Гренобъл Фут 38
Тулуза
19:00
Шамоа Ниор
Нанси
19:30
Сошо
Гингам
22:00
Каен
Франция Лига 1
Марсилия
22:00
Ланс
по ТВ
Приятелски
Химки
10:00
Септември (София)
БАТЕ Борисов
10:00
Неман Гродно
Силкеборг
13:00
Сондериск
Ростов
13:00
Алхесирас
Заглембие Сосновиец
13:00
Висла Краков
Рандерс
14:00
Вейле
Копенхаген
14:00
Хелзингор
Берое
14:00
Етър (Велико Търново)
Ботев (Пловдив)
15:00
Гигант (Съединение)
Химки
16:00
Радник Сурдулица
Домжале
16:00
Левски
Лудогорец
17:00
Бачка Паланка
Белгия Про Лига
Кортрийк
17:30
Сент Трюиден
Юпен
19:45
Беершот
Мехелен
19:45
Стандарт Лиеж
Антверп
22:00
Серкъл Брюж
Брюж
22:00
Остенде
Шотландия Висша Лига
Ливингстън
22:15
Селтик
Купа на Нидерландия
Еммен
17:30
Хееренвеен
Фейенорд
19:45
Хераклес
АЗ Алкмаар
22:00
Аякс
Португалия Купа на лигата
Брага
21:45
Бенфика
Турция Супер Лига
Хатайспор
15:00
Йени Малатияспор
Ризеспор
15:00
Газиантеп ФК
Галатасарай
18:00
Денизлиспор
Бразилия Серия А
Ботафого
22:00
Атлетико ГО
Байя
23:00
Атлетико Паранаенсе
Швейцарска Супер Лига
Лугано
19:00
Йънг Бойс
Санкт Гален
19:00
Вадуц
Шампионат на африканските нации
Камерун
18:00
Мали
Буркина Фасо
21:00
Зимбабве
Чехия Лига 1
Баник Острава
17:00
Словачко
Динамо Чешке Будейовице
17:00
Прибрам
Опава
19:00
Спарта Прага
Австралия А лига
Нюкасъл Джетс
10:05
Бризбейн Роар
Пърт Глори
12:20
Аделайд Юнайтед
Пърт Глори
отл
Бризбейн Роар
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Канкун
03:00
Симаронес де Сонора
Алебрихес Де Оаксака
05:05
Тепатитлан Де Морелос
Дорадос
отл
Венадос Мерида
Кипър
Олимпиакос Никозия
15:00
Еносис Неон Паралимни
Гърция 2 Лига
Докса Драма
отл
Ерготелис
Трикала
15:00
Аполон Лариса
Левадиакос
15:30
П.А.Е Ханя
Германия Трета Лига
Халешер
20:00
Валдхоф Манхайм
Дуисбург
20:00
Магдебург
Купа на Кипър
Апоел
18:00
Аполон
Трофей на футболната асоциация
Бостън Юнайтед
21:45
Честърфийлд
Египет Висша лига
Уади Дегла
14:30
Ал-Масри
Албания Суперлига
Аполония Фиер
14:45
Кукеши
Бюлис
14:45
Влазня
Кастриоти
14:45
Теута Дуръс
Ляч
14:45
Скендербеу Корча
ОТП Банк лига
Ференцварош
21:00
Диосгьор
Катар Старс Лийг
Ал Харития
15:30
Ал-Гарафа
Ал Сад
18:00
Ал Хор
Ал Сайлия
18:00
Ал Ахли Доха
Серия С Група Б
Мателика
16:00
Карпи
Регионална лига Югозапад
Балингер
15:00
ФСВ Франкфурт
Балинген
18:30
Хасен Касел
Зоненхоф Гросашпах
19:00
ТуС Рот-Вайс Кобленц
Айнтрахт Щадталендорф
19:00
Стайнбах
Кикерс Офенбах
20:00
Елверсберг
Улм 1846
20:00
Гисен
Серия С Група А
Алесандрия Калчо
16:00
Комо
Серия С Група С
Бисчеглие
16:00
Касертана
Уругвай Примера дивисион
Монтевидео Сити
15:00
Феникс
Ривър Плейт Монтевидео
22:00
Серо
Колумбия Примера А
Атлетико Букараманга
02:40
Чико
Чили Примера дивизион
Католика Чили
00:15
Евертън Чили
ОХигинс
02:30
Универсидад де Консепсион
Бразилия Серия Б
Авай
00:15
Жувентуде
Ботафого СП
00:15
Центро Спортиво Алагоано
Конфианса
00:15
Сампайо Кореа
КРБ
00:15
Фигурензе
Парана
02:30
Куяба
Гуарани
21:00
Витория
Шампионат Кариока
Фрибургензе
20:00
Американо Кампос
Индия Супер Лига
Керала Бластърс
16:00
Бенгалуру
Индонезия Лига 1
Барито Путера
отл
Бхаянгкара
Бали Юнайтед
отл
Пусамания Борнео
Персик Кедири
отл
Персита Тангеранг
Мадура Юнайтед
отл
Персебая Сурабая
Индия И-Лига
Айзол
10:30
Гокулам Керала
Индиан Ароус
15:30
Нерока
Южна Африка
Блек Леопардс
17:00
Кейптаун Сити
Марицбург Юнайтед
17:00
ТС Галакси
Орландо Пайретс
17:00
Голдън Ероуз
Стеленбош
17:00
Барока
Суперспорт Юнайтед
17:00
АмаЗулу
Морока Суолоус
17:00
Чипа Юнайтед
Саудитска Арабия Про Лига
Дамк
14:55
Ал Батен
Ал Хилал Рияд
17:10
Ал Таавун
Ал-Насър Рияд
19:10
Ал Вехда
Испания Сегунда Дивизион B група I - A
Саламанка ЦФ УДС
17:30
Компостела
Испания Сегунда Дивизион Б група III - Б
Виляреал Б
12:00
Пеня Депортива
Сегунда Дивизион B група V - A
Навалкарнеро
20:00
Сан Себастиан де лос Рейес
Тунис Лига Професионал 1
УС Татауин
отл
АС Солиман
Кайруан
отл
Етоал ду Сахел
Олимпик Бежа
отл
Есперанс
Клуб Африкан
отл
Монастир
Иран Първа Лига
Падидех Машхад
13:30
Нассаджи Мазандаран
Зоб Ахан
13:30
Нафт Масджед Солейман
Пайкан
13:30
Мес Рефсенджан
Нигерия Висша Лига
Квара Юнайтед
17:00
Ениймба
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.