Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 20.01.2021

Премьер-Лига
Лидс Юнайтед
Від
Саутгемптон
на ТБ
Манчестер Сити
20:00
Астон Вилла
на ТБ
Фулхэм
22:15
Манчестер Юнайтед
на ТБ
Чемпионат
Норвич Сити
20:00
Бристол Сити
на ТБ
Брентфорд
21:00
Лутон Таун
Кардифф Сити
21:00
Куинз Парк Рейнджерс
Хаддерсфилд Таун
21:00
Миллуол
Ноттингем Форест
21:00
Миддлсбро
Бирмингем Сити
21:45
Престон Норт Энд
Примера-Дивизион
Хетафе
20:00
Уэска
на ТБ
Реал Бетис
22:00
Сельта Виго
Вильярреал
22:30
Гранада
Кубок короля
Кордоба
20:00
Реал Сосьедад
Алькойяно
22:00
Реал Мадрид
на ТБ
Бундеслига
Шальке-04
19:30
Кельн
на ТБ
Арминия Билефельд
21:30
Штутгарт
Аугсбург
21:30
Бавария Мюнхен
на ТБ
РБ Лейпциг
21:30
Унион Берлин
Фрайбург
21:30
Айнтрахт Франкфурт
Серия А
Удинезе
16:00
Аталанта
на ТБ
Суперкубок
Ювентус
22:00
Наполи
Лига 1
Олимпик Марсель
22:00
Ланс
на ТБ
Товарищеские матчи
Химки
10:00
Септември
БАТЭ Борисов
10:00
Неман Гродно
Силкеборг
13:00
СендерийскЕ
Ростов
13:00
Альхесирас
Заглембе Сосновец
13:00
Висла Краков
Рандерс
14:00
Вейле
Копенгаген
14:00
Элите 3000 Хелсингор
Берое
14:00
Етър
Ботев Пловдив
15:00
Гигант (Съединение)
Домжале
16:00
Левски
Химки
16:00
ФК Радник Сурдулица
Лудогорець
17:00
ФК Бачка Баланка
Про-Лига
Кортрийк
17:30
Сент-Трюйден
Эупен
19:45
Беершот
Мехелен
19:45
Стандард Льеж
Клуб Брюгге
22:00
Остенде
Антверпен
22:00
Серкль Брюгге
Премьер-Лига
Ливингстон
22:15
Селтик
Кубок
Эммен
17:30
Херенвен
Фейеноорд
19:45
Хераклес
на ТБ
АЗ Алкмаар
22:00
Аякс
на ТБ
Кубок Франции
Клермон Фут 63
14:45
Гренобль Фут 38
Тулуза
19:00
Шамоа Ниор
Нанси
19:30
Сошо
Генгам
22:00
Кан
Кубок Лиги
Спортинг Брага
21:45
Бенфика
Суперлига
Хатайспор
15:00
Йени Малатияспор
Джайкур Ризеспор
15:00
Газиантеп
Галатасарай
18:00
Денизлиспор
Серие А
Ботафого
22:00
Атлетико Гоияниенсе
Байя
23:00
Атлетико Паранаенсе
В Этники
Докса Драма
Від
Эрготелис
Трикала
15:00
Аполлон Ларисас
Левадиакос
15:30
П.А.Е Ханя
3. Лига
Халлешер ФК
20:00
Валдгоф Мангайм
МСФ Дуйсбург
20:00
Магдебург
Чемпіонат африканських націй
Камерун
18:00
Мали
Буркина-Фасо
21:00
Зимбабве
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Канкун
03:00
Симаронес де Сонора
Алебригес Де Оаксака
05:05
Тепатитлан Де Морелос
Дорадос
Від
Венадос Мерида
Суперлига
Лугано
19:00
Янг Бойз
Санкт-Галлен
19:00
Вадуц
А-Лига
Ньюкасл Джетс
10:05
Брисбен Роар
Перт Глори
12:20
Аделаида Юнайтед
Перт Глори
Від
Брисбен Роар
Чешская лига
Баник Острава
17:00
Словацко
Динамо Ческе-Будеёвице
17:00
Прибрам
Опава
19:00
Спарта Прага
1. Дивизион
Олимпиакос Никозия
15:00
Еносис Неон Паралимни
Кубок Кипра
АПОЭЛ
18:00
Аполлон
Трофей Футбольной ассоциации
Бостон Юнайтед
21:45
Честерфилд
Национальный чемпионат I
Ференцварош
21:00
Диошдьор ВТК
на ТБ
Премьер-Лига
Вади дегла
14:30
Эль-Масри
Суперлига
Аполония Фиери
14:45
Кукеши
Бюлис
14:45
Влазня
Кастриоти
14:45
Теута Дуррес
Ляч
14:45
Шкендербеу Корча
Серие С Група B
Мателика
16:00
Карпи ФК 1909
Регионаллига Юго-западу
Балингер
15:00
ФСФ Франкфурт
Балинген
18:30
Хасен Касел
Зонненхоф Гроссаспах
19:00
Рот-Вайсс Кобленц
Айнтрахт Щадталендорф
19:00
Стайнбах
Кикерс Офенбах
20:00
Елверсберг
Улм 1846
20:00
Гисен
Серие С Група А
Алесандрия Калчо
16:00
Комо
Серие С Група С
Бисчеглие
16:00
Касертана
Примера-Дивизион
Монтевідео Сіті
15:00
Феникс
Ривер Плейт Монтевидео
22:00
Серо
Примера А
Атлетико Букараманга
02:40
Бояка Чико
Примера-Дивизион
Универсидад Католика
00:15
Эвертон Винья-дель-Мар
О'Хиггинс
02:30
Универсидад де Консепсьон
Серие Б
Аваи
00:15
Жувентуде
Ботафого СП
00:15
Центро Спортиво Алагоано
Конфьянса
00:15
Сампайо Кореа
КРБ
00:15
Фигурензе
Парана
02:30
Куяба
Гуарани
21:00
Витория
Лига Кариока
Фрибургенсе
20:00
Американо Кампос
Ліга зірок Катару
Ал Харития
15:30
Аль-Гарафа
Ал Сад
18:00
Эль-Хаур
Аль-Сайлия
18:00
Ал Ахли Доха
Суперлига
Керала Бластърс
16:00
Бенгалуру
Индонезия Лига 1
Барито Путера
Від
Бхаянгкара
Бали Юнайтед
Від
Пусамания Борнео
Персик Кедири
Від
Персита Тангеранг
Мадура Юнайтед
Від
Персебая Сурабая
И-Лига
Айзол
10:30
Гокулам Керала
Индиан Ароус
15:30
Нерока
Южна Африка
Блек Леопардс
17:00
Кейптаун Сити
Марицбург Юнайтед
17:00
ТС Галакси
Орландо Пайретс
17:00
Голдън Ероуз
Стелленбос
17:00
Барока
Суперспорт Юнайтед
17:00
АмаЗулу
Морока Суолоус
17:00
Чиппа Юнайтед
Гана Премьер-лига
Ебусуа Дуарфс
17:00
Асанте Котоко
Испания Секунда Дивизион B група I - А
Саламанка ЦФ УДС
17:30
Компостела
Испания Секунда Дивизион Б група III - Б
Вильяреал II
12:00
Пеня Депортива
Испания Секунда Дивизион B група V - A
Навалкарнеро
20:00
Сан Себастиан де лос Рейес
Саудовская Премьер-лига
Дамк
14:55
Аль Батен
Аль-Хиляль Эр-Рияд
17:10
Аль-Таавун
Ал-Насър Рияд
19:10
Аль Вехда
Лига 1
УС Татауин
Від
АС Солиман
Кайруан
Від
Етоал ду Сахел
Олимпик Бежа
Від
Эсперанс
Клуб Африкен
Від
Монастир
Иран Първа Лига
Пайкан
13:30
Мес Рефсенджан
Падидех Машхад
13:30
Нассаджі Мазандаран
Зоб Ахан
13:30
Нафт Масджед Солейман
Нігерія Премьер-Лига
Квара Юнайтед
17:00
Эньимба
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..