Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 20.01.2021

Süper Lig
Hatayspor
16:00
Evkur Yeni Malatyaspor
TV'de
Çaykur Rizespor Kulübü
16:00
Gazisehir Gaziantep FK
TV'de
Galatasaray A.Ş.
19:00
Denizlispor
TV'de
Bundesliga
Schalke 04
20:30
FC Koln
TV'de
Arminia Bielefeld
22:30
VfB Stuttgart
Augsburg
22:30
Bayern Munich
TV'de
RB Leipzig
22:30
Union Berlin
TV'de
SC Freiburg
22:30
Eintracht Frankfurt
Premier Lig
Manchester City
21:00
Aston Villa
TV'de
Leeds United
Gönder
Southampton
TV'de
Fulham
23:15
Manchester United
TV'de
La Liga
Getafe
21:00
Huesca
TV'de
Betis
23:00
Celta Vigo
TV'de
Villarreal
23:30
Granada
TV'de
İspanya Kupası
Cordoba
21:00
Real Sociedad
TV'de
Alcoyano
23:00
Real Madrid
TV'de
Seri A
Udinese
17:00
Atalanta
TV'de
Ligue 1
Marsilya
23:00
Lens
TV'de
Premiership
Livingston
23:15
Celtic
TV'de
Seri A
Botafogo
23:00
Atletico GO
Hollanda Kupası
Emmen
18:30
Heerenveen
Feyenoord
20:45
Heracles
Az Alkmaar
23:00
Ajax
Süper Kupası
Juventus
23:00
Napoli
TV'de
Fransa Kupası
Clermont Foot 63
15:45
Grenoble Foot 38
Toulouse
20:00
Chamois Niortais
Nancy
20:30
Sochaux
Guingamp
23:00
Caen
Lega Pro 1 Grup C
Bisceglie
17:00
Casertana
Championship
Norwich
21:00
Bristol City
TV'de
Brentford
22:00
Luton Town
Cardiff City
22:00
Queens Park Rangers
Huddersfield
22:00
Millwall
Nottingham Forest
22:00
Middlesbrough
Birmingham City
22:45
Preston North End
Süper Lig
FC Lugano
20:00
Young Boys
St Gallen
20:00
FC Vaduz
Pro Lig
Kortrijk
18:30
St.Truiden
TV'de
Eupen
20:45
Beerschot
Mechelen
20:45
Standard Liege
Antwerp
23:00
Cercle Brugge
Club Brugge
23:00
Oostende
TV'de
Çek Ligi
Banik Ostrava
18:00
Slovacko
Dynamo České Budějovice
18:00
Pribram
Opava
20:00
Sparta Praha
Premier Lig
Wadi Degla
15:30
Al Masry
Nemzeti Bajnokság I
Ferencvaros
22:00
Diosgyori
3rd Liga
Hallescher FC
21:00
Waldhof Mannheim
MSV Duisburg
21:00
Magdeburg
Lega Pro 1 Grup B
Matelica
17:00
Carpi
Serie B
CRB
01:15
Figueirense
Avai
01:15
Juventude
Botafogo SP
01:15
Centro Sportivo Alagoano
Confianca
01:15
Sampaio Correa
Paran
03:30
Cuiaba
Guaraní
22:00
Vitoria
Lig Kupası
SC Braga
22:45
Benfica
Carioca
Friburguense
21:00
Americano Campos
Albania Superliga
Apolonia Fier
15:45
Kukesi
Bylis
15:45
KF Vllaznia
Kastrioti
15:45
Teuta Durrës
KF Laçi
15:45
Skenderbeu Korce
Liga De Expansion MX
Cancun
04:00
Cimarrones de Sonora
Alebrijes Oaxaca
06:05
CD Tepatitlan De Morelos
Dorados
Gönder
Venados
1. Lig
Olympiakos Nicosia
16:00
Enosis Neon Paralimni
Birinci Bölüm
Montevideo City Torque
16:00
Fenix
River Plate Montevideo
23:00
CA Cerro
Primera A
Bucaramanga
03:40
Boyacá Chicó
Premier Lig
Universidad Catolica
01:15
Everton De Vina
OHiggins
03:30
Universidad De Concepcion
Premier League
Black Leopards
18:00
Cape Town City
Maritzburg United
18:00
TS Galaxy F.C.
Orlando Pirates
18:00
Golden Arrows
Stellenbosch FC
18:00
Baroka
Supersport United
18:00
AmaZulu
Moroka Swallows
18:00
Chippa United
A Ligi
Newcastle Jets FC
11:05
Brisbane Roar
TV'de
Perth Glory
13:20
Adelaide United
TV'de
Perth Glory
Gönder
Brisbane Roar
Dostluk Maçları
Dominik Cumhuriyeti
00:00
Porto Riko
Khimki
11:00
Septemvri Sofia
BATE
11:00
Neman
Silkeborg
14:00
Sonderjyske
Rostov
14:00
Algeciras
Zaglebie Sosnowiec
14:00
Wisla Krakow
Randers
15:00
Vejle
Copenhagen
15:00
Helsingor
Beroe
15:00
Etar Veliko Tarnovo
Botev Plovdiv
16:00
Gigant Saedinenie
Khimki
17:00
Radnik Surdulica
NK Domzale
17:00
Levski Sofia
Ludogorets
18:00
Backa
1.Lig
Tataouine
Gönder
AS Soliman
Kairouanaise
Gönder
Etoile Sportive du Sahel
Olympique Beja
Gönder
Esperance
Club Africain
Gönder
Monastirienne
Pro Lig
Shahr Khodro F.C.
14:30
Nassaji Mazandaran
Zob Ahan
14:30
Naft Masjed Soleyman
Paykan
14:30
Mes Rafsanjan
Endonezya Super Liga
Barito Putera
Gönder
Bhayangkara
Bali United Pusam
Gönder
Pusamania Borneo
Persik Kediri
Gönder
Persita Tangerang
Madura United
Gönder
Persebaya Surabaya
African Nations Championship
Kamerun
19:00
Mali
Burkina Faso
22:00
Zimbabwe
Indian Super League
Kerala Blasters
17:00
Bengaluru Fc
FA Trophy
Boston Utd
22:45
Chesterfield
Lega Pro 1 Grup A
US Alessandria Calcio
17:00
Como
Futbol Ligi
Doxa Drama
Gönder
Ergotelis
Trikala
16:00
Apollon Larissa F.C.
Levadiakos
16:30
PAE Chania
Regionalliga Southwest
Bahlinger SC
16:00
FSV Frankfurt
TSG Balingen
19:30
Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach
20:00
TuS Rot-Weiß Koblenz
TSV Eintracht Stadtallendorf
20:00
TSV Steinbach
Kickers Offenbach
21:00
SV Elversberg
SSV Ulm 1846
21:00
Giessen
Kypello Kyprou
APOEL
19:00
Apollon Limassol
Saudi Professional League
Dhamk
15:55
Al Batin
Al-Hilal Riyadh
18:10
Al-Taawon
Al-Nassr Riyadh
20:10
Al Wehda Club
Segunda Division B Group I -
Salamanca CF UDS
18:30
Compostela
Segunda Division B Group III - B
Villarreal II
13:00
Pena Deportiva
Segunda Division B Group V-
Navalcarnero
21:00
SS Reyes
Qatar Stars League
Al Khuraitiat
16:30
Al-Gharafa
Al Sadd
19:00
Al Khor
Al-Sailiya
19:00
Al-Ahli Doha
Indian I-Legue
Aizawl
11:30
Gokulam Kerala
Indian Arrows
16:30
NEROCA F.C.
Nigeria Premier League
Kwara United
18:00
Enyimba
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..