Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 20.01.2021

Premier League
Leeds United
amâ
Southampton
Manchester City
2:0
Aston Villa
la TV
Fulham
1:2
Manchester United
la TV
Bundesliga
Schalke 04
1:2
FC Cologne
la TV
Arminia Bielefeld
3:0
VfB Stuttgart
la TV
Augsburg
0:1
Bayern Munich
la TV
RasenBallsport Leipzig
1:0
Union Berlin
la TV
SC Freiburg
2:2
Eintracht Frankfurt
la TV
La Liga
Getafe
1:0
Huesca
la TV
Real Betis
2:1
Celta Vigo
la TV
Villarreal
2:2
Granada
la TV
Italia Super Cup
Juventus
2:0
Napoli
la TV
Serie A
Udinese
1:1
Atalanta
la TV
Ligue 1
Marsilia
0:1
Lens
la TV
Copa del Rey
Cordoba
0:2
Real Sociedad
Alcoyano
2:1
DOE
Real Madrid
la TV
Cupa Franței
Clermont Foot 63
2:4
Pen
Grenoble Foot 38
Toulouse
1:0
Chamois Niortais
Nancy
0:1
Sochaux
Guingamp
1:3
Caen
Süper Lig
Hatayspor
1:2
Yeni Malatyaspor
Rizespor
3:0
Gaziantep FK
Galatasaray
6:1
Denizlispor
la TV
Prima Ligă Belgiană
Kortrijk
0:2
St.Truiden
Eupen
3:1
Beerschot
Mechelen
0:4
Standard Liege
Antwerp
1:0
Cercle Brugge
Club Brugge
2:1
Oostende
Prima Ligă Scoțiană
Livingston
2:2
Celtic
Cupa KNVB
Emmen
1:2
Heerenveen
Feyenoord
3:2
Heracles
Az Alkmaar
0:1
Ajax
EFL Championship
Norwich
2:0
Bristol City
Brentford
1:0
Luton Town
Cardiff City
0:1
Queens Park Rangers
Huddersfield
0:1
Millwall
Nottingham Forest
1:2
Middlesbrough
Birmingham City
0:1
Preston North End
Prima Ligă
Banik Ostrava
1:2
Slovacko
Dynamo České Budějovice
2:1
Pribram
Opava
0:3
Sparta Praha
Nemzeti Bajnokság I
Ferencvaros
0:1
Diosgyori
Cupa Ligii Portugaliei
SC Braga
2:1
Benfica
Superliga Elvețiană
FC Lugano
0:2
Young Boys
St Gallen
2:0
FC Vaduz
Cupa Greciei
Aris Thessaloniki
2:0
Asteras Tripolis
Volos N.F.C.
2:0
OFI
PAOK
5:0
Larisa
Panetolikos
0:3
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
2:0
Apollon Smirnis
Brazilia Serie B
Avai
5:2
Juventude
Botafogo SP
1:3
Centro Sportivo Alagoano
Confianca
0:1
Sampaio Correa
CRB
5:1
Figueirense
Paran
0:2
Cuiaba
Guaraní
1:2
Vitoria
Meci amical
Khimki
amâ
Septemvri Sofia
Khimki
1:1
Septemvri Simitli
BATE
1:4
Neman
Metalac
3:0
Borac Cacak
Isloch
1:5
FC Minsk
Rostov
5:1
Algeciras
Silkeborg
3:5
Sonderjyske
Zaglebie Sosnowiec
2:2
Wisla Krakow
Dobrudzha
1:3
Botev Vratsa
Randers
3:1
Aalborg
FC Copenhaga
3:2
Helsingor
Beroe
0:1
Etar Veliko Tarnovo
Borec Veles
1:1
Rabotnicki
Botev Plovdiv
7:0
Gigant Saedinenie
Cukaricki
amâ
Slovan Bratislava
Khimki
4:3
Radnik Surdulica
NK Domzale
2:1
Levski Sofia
Novi Pazar
1:0
Sileks
Ludogorets
2:1
Backa
Cracovia Krakow
1:2
Katowice
A-League Australia
Newcastle Jets FC
1:2
Brisbane Roar
Perth Glory
5:3
Adelaide United
Perth Glory
amâ
Brisbane Roar
3. Liga Germania
Hallescher FC
0:0
Waldhof Mannheim
MSV Duisburg
1:2
Magdeburg
Serie C Grup B
Matelica
1:0
Carpi
Serie C Grup
US Alessandria Calcio
0:2
Como
Italie Seria C Grup C
Bisceglie
0:1
Casertana
Carioca
Sampaio Correa Rj
1:2
Nova Iguacu
FCSB
1:1
Americano Campos
Ad Cabofriense
0:0
America-RJ
Prima Divizie Cipriotă
Olympiakos Nicosia
0:1
Enosis Neon Paralimni
Primera División
Montevideo City Torque
3:0
Fenix
River Plate Montevideo
1:2
CA Cerro
Primera A
Bucaramanga
2:0
Chicó
Primera División
Universidad Catolica
1:1
Everton De Vina
OHiggins
0:0
Universidad De Concepcion
Liga De Expansion MX
Cancun
0:0
Cimarrones de Sonora
Alebrijes Oaxaca
0:1
CD Tepatitlan De Morelos
Dorados
amâ
Venados
Série A
Botafogo
1:3
Atletico GO
Bahia
1:0
Atletico Paranaense
Pro League
Shahr Khodro F.C.
1:0
Nassaji Mazandaran
Zob Ahan
0:0
Naft Masjed Soleyman
Paykan
2:3
Mes Rafsanjan
Africa de Sud Premier League
Black Leopards
0:2
Cape Town City
Maritzburg United
0:3
TS Galaxy F.C.
Orlando Pirates
0:0
Golden Arrows
Stellenbosch FC
2:3
Baroka
Supersport United
1:1
AmaZulu
Moroka Swallows
1:1
Chippa United
Superliga Indoneziei
Barito Putera
amâ
Bhayangkara
Bali United Pusam
amâ
Pusamania Borneo
Persik Kediri
amâ
Persita Tangerang
Madura United
amâ
Persebaya Surabaya
Campionatul Națiunilor din Africa
Camerun
1:1
Mali
Burkina Faso
3:1
Zimbabwe
Super League India
Kerala Blasters
2:1
Bengaluru Fc
FA Trophy
Boston Utd
1:4
Pen
Chesterfield
Grecia Football League
Xanthi FC
1:0
Ionikos
Diagoras
1:1
Panachaiki
Ierapetra
2:2
Karaiskakis
Trikala
1:0
Apollon Larissa F.C.
Levadiakos
1:1
PAE Chania
Premier League Egipt
Wadi Degla
1:3
Al Masry
Cupa Ciprului
APOEL
2:1
Apollon Limassol
Regionalliga Southwest
Bahlinger SC
0:0
FSV Frankfurt
TSG Balingen
2:0
KSV Hessen Kassel
TSV Eintracht Stadtallendorf
0:1
TSV Steinbach
Kickers Offenbach
0:0
SV Elversberg
SSV Ulm 1846
2:3
Giessen
Qatar Stars League
Al Khuraitiat
1:2
Al-Gharafa
Al Sadd
7:0
Al Khor
Al-Sailiya
0:0
Al-Ahli Doha
India I-Legue
Aizawl
2:0
Gokulam Kerala
Indian Arrows
0:4
NEROCA F.C.
Segunda Division B Group I -
Salamanca CF UDS
3:0
Compostela
Segunda Division B Group III - B
Villarreal B
2:0
Pena Deportiva
Segunda Division B Group V-
Navalcarnero
1:1
SS Reyes
Saudi Professional League
Dhamk
2:0
Al Batin
Al-Hilal Riyadh
2:0
Al-Taawon
Al-Nassr Riyadh
3:1
Al Wehda Club
Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs
0:1
Asante Kotoko
Albania Superliga
Apolonia Fier
1:3
Kukesi
Bylis
0:1
KF Vllaznia
Kastrioti
0:1
Teuta Durrës
KF Laçi
1:1
Skenderbeu Korce
Nigeria Premier League
Kwara United
1:0
Enyimba
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..